Pazar, Eylül 25, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHot Toys: Grand Inquisitor Figürünü Duyurdu!

Hot Toys: Grand Inquisitor Figürünü Duyurdu!

Hot Toys, Obi-Wan Kenobi dizisinden yeni figürler duyurmaya devam ediyor. Duyurdukları Darth Vader figürünün görselleriyle birlikte geleceğinden haberdar olduğumuz Grand Inquisitor figürü hakkındaki detaylar paylaşıldı.

30cm boyutundaki Grand Inquisitor figürü, aksesuar olarak sırasıyla şunları içermekte:

  • Grand Inquisitor’un ışın kılıcı
  • 4 adet kılıç efekti (2 adet normal, 2 adet savurma efekti)
  • 6 adet el modellemesi
  • Dart Vader hologramı

Göğsünde LED aydınlatma bulunan Grand Inquisitor’un Lighsatber’ı da Hot Toys’un son dönemde kullandığı USB ile çalışan LED aydınlatmaya sahip. Önceki Lightsaber versiyonlarda kılıç, figüre ait ikinci bir kol modellemesine yapışık gelir ve kolun içine takılan 3 adet küçük pil ile çalışırdı. Fakat Hot Toys, bunu geliştirerek USB ile çalışan ve ikinci bir kol modellemesine gerek kalmayan Lightsaber kullanmaya başladı.

Fiyatı 260$ olarak açıklanan figürün çıkış tarihinin 2023 Ekim – 2024 Mart ayları arasında olması bekleniyor. Ayrıca figürün görsellerinde gördüğümüz üzere Hot Toys, Third Sister karakterini de yakın zamanda duyuracak. Grand Inquisitor figürüne Sideshow Collectibles sitesinden ulaşabilirsiniz.


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER

The Black Series: The Mandalorian 3’lü Paketi Geliyor!

0
Hasbro, Star Wars ürünlerine yenilerinin eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri ürün ise The Black Series The Mandalorian, Ahsoka Tano ve Grogu 3'lü paketi oldu. Mandalorian...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -