Salı, Mart 28, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHot Toys: Grand Inquisitor Figürünü Duyurdu!

Hot Toys: Grand Inquisitor Figürünü Duyurdu!

Hot Toys, Obi-Wan Kenobi dizisinden yeni figürler duyurmaya devam ediyor. Duyurdukları Darth Vader figürünün görselleriyle birlikte geleceğinden haberdar olduğumuz Grand Inquisitor figürü hakkındaki detaylar paylaşıldı.

30cm boyutundaki Grand Inquisitor figürü, aksesuar olarak sırasıyla şunları içermekte:

  • Grand Inquisitor’un ışın kılıcı
  • 4 adet kılıç efekti (2 adet normal, 2 adet savurma efekti)
  • 6 adet el modellemesi
  • Dart Vader hologramı

Göğsünde LED aydınlatma bulunan Grand Inquisitor’un Lighsatber’ı da Hot Toys’un son dönemde kullandığı USB ile çalışan LED aydınlatmaya sahip. Önceki Lightsaber versiyonlarda kılıç, figüre ait ikinci bir kol modellemesine yapışık gelir ve kolun içine takılan 3 adet küçük pil ile çalışırdı. Fakat Hot Toys, bunu geliştirerek USB ile çalışan ve ikinci bir kol modellemesine gerek kalmayan Lightsaber kullanmaya başladı.

Fiyatı 260$ olarak açıklanan figürün çıkış tarihinin 2023 Ekim – 2024 Mart ayları arasında olması bekleniyor. Ayrıca figürün görsellerinde gördüğümüz üzere Hot Toys, Third Sister karakterini de yakın zamanda duyuracak. Grand Inquisitor figürüne Sideshow Collectibles sitesinden ulaşabilirsiniz.


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -