Cuma, Haziran 25, 2021
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRHot Toys: Iron Man 2 - Mark V Suit Up Figürünü Duyurdu!

Hot Toys: Iron Man 2 – Mark V Suit Up Figürünü Duyurdu!

(Haberi yazdığı için Süleyman Başoğlu‘na teşekkür ederiz.)

Hot Toys, yeni bir Tony Stark figürüyle Iron Man 2 filmine tekrardan geri dönüş yapıyor. Bugün 1/6 ölçeğindeki Iron Man 2- Tony Stark “Mark V Suit Up Version” figürünü duyurdu.

Figür, Iron Man 2 filmindeki ikonik Tony Stark’ın Whiplash’ın ilk saldırısı sırasında Mark V “Bavul” zırhını giydiği sahneden ilhamla tasarlanmış. Tony Stark figürü 12 inç (yaklaşık 30cm) ölçeğinde ve 30 eklem noktasına sahip.

Tony Stark figürünün üzerinde Monaco Grand Prix yarış kıyafeti var, ayrıca figürün üzerine takılıp çıkarılabilen “Suit Up” zırh parçaları aksesuarlarına sahip. Ayrıca zırh parçalarının da eklemleri var, bu da dilediğiniz gibi pozlamanıza olanak sağlıyor.

Ek olarak figürün içeriğinde değiştirilebilir eller ile göğüsündeki ark reaktörü ve itici ışınlar için LED ışık yer alıyor. Bu figürün deluxe versiyonunda normale ek olarak Mark V zırhının açılabilir (Böylece bavulun içini görebileceğiz) bavul versiyonu da yer alıyor. Bavul ayrıca açıldığı zaman figürün üzerine takılabilen zırh parçaları da içeriyor.

Tony Stark “Suit Up” figürünün çıkış tarihi 2022’nin üçüncü veya dördüncü çeyreği olarak belirlendi. Ayrıca figürün standart versiyonunun fiyatı 350$, deluxe versiyonunun fiyatı ise 405$ olarak belirlendi. Figür şu anda Sideshow Collectibles sitesinde ön siparişe açıldı.

BENZER HABERLER

Iron Studios: Harley Quinn Prime Scale Heykeli Geliyor!

0
Geçtiğimiz günlerde Iron Studios, 1/3 ölçekli ''Harley Quinn Prime Scale'' heykeli için ön siparişleri açtı. 3 adet değiştirilebilen kafa modellemesi ile gelen heykel 26'' (yaklaşık...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Sihir Dükkanı - Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı - Figürcünün Seyir Defteri

Sihir Dükkanı – Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı – Figürcünün Seyir...

0
https://www.youtube.com/embed/hJtKXuOPs9E Figürcünün Seyir Defterinde bugün! Sevgili "Sihir Dükkanı" bize nefis bir kutu yolladı, kendilerine çok teşekkür ederiz! Biz kutuyu açarken inanılmaz heyecanlandık, tüm Potterheadlerin videoyu izlerken...
- Reklam -