Perşembe, Temmuz 29, 2021
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRHot Toys: Iron Man 3 - Iron Man Mark XLII Figürünü Yeniden...

Hot Toys: Iron Man 3 – Iron Man Mark XLII Figürünü Yeniden Duyurdu!

Hot Toys, Iron Man 3 filminden Iron Man Mark XLII figürünü yeniden duyurdu. 1/4 ölçekli figür 20 inç (yaklaşık 50 cm) boyunda ve 40 farklı noktadan artikülasyona sahip.

Figürün yanında biri kasklı olmak üzere iki farklı kafa modellemesi, değişebilen eller, değişebilen zırh parçaları, flash bang, elektrik kablolarıyla birlikte batarya ve son olarak LED aydınlatmaya sahip Ark reaktörü temalı bir diorama base mevcut. Ayrıca figürün zırhında da LED aydınlatmalar bulunmakta.

Sideshow internet sitesinde ön siparişe sunulan figürün fiyatı ise 640$ ve 2022 yılının 3. çeyreğinde koleksiyonerlerle buluşması bekleniyor.

 

BENZER HABERLER

McFarlane Toys Sayesinde DC Direct Geri Dönüyor!

0
İptali ile bütün koleksiyonerleri üzen DC Direct serisinin geri dönüşü müjdelendi. Mcfarlane Toys ve DC lisans anlaşmalarını genişletti. Mcfarlane Toys, DC Direct adı altında...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Sihir Dükkanı - Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı - Figürcünün Seyir Defteri

Sihir Dükkanı – Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı – Figürcünün Seyir...

0
https://www.youtube.com/embed/hJtKXuOPs9E Figürcünün Seyir Defterinde bugün! Sevgili "Sihir Dükkanı" bize nefis bir kutu yolladı, kendilerine çok teşekkür ederiz! Biz kutuyu açarken inanılmaz heyecanlandık, tüm Potterheadlerin videoyu izlerken...
- Reklam -