Pazartesi, Ağustos 15, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHot Toys Iron Man Tony Stark (Mech Test Versiyonu)!

Hot Toys Iron Man Tony Stark (Mech Test Versiyonu)!

Geçtiğimiz günlerde Sideshow Con’da tanıtılan, Hot Toys markasının Tony Stark (Mech Test Versiyonu) figüründen kısaca bahsetmiştik. Figür ile ilgili detaylı bilgiler paylaşıldı.
Biz de bu bilgileri sizler ile paylaşacağız. Haydi başlayalım;

Dummy, look alive, you’re on standby for fire safety.

Figürümüz Tony Stark’ın, 2008 yılında çıkan ilk Iron Man filmindeki hali baz alınarak yapılmış. Figür 1/6 ölçeğinde  ve yaklaşık 30 cm uzunluğunda. Figür 32 den fazla artikülasyon noktasına sahip. Figürün iki Deluxe Edition, Special Edition ve normal olmak üzere 3 farklı versiyonu bulunuyor.

Figürün yanında rahatlamış ve avucu açık olmak üzere 2 çift eldivenli el bulunuyor aksesuar olarak figürün standına bağlanabilen 1 adet arka plan, Special Edition’a özgü olarak ise 1 adet LED aydınlatmalı Arc reaktör, üzerinde çeşitli yazılar bulunan 1 adet Mark 2 kaskı ve sadece Deluxe Edition içinde bulunabilecek çeşitli hareketler yapabilen, ateş detayları bulunan ve dönebilen bir standa sahip olan 1 adet Dum-E robotu bulunuyor.

Aynı zamanda figürün göğüs bölgesinde, elindeki ateşleyiciler  ve bacaklarındaki çeşitli yerlerde LED ışıklandırmalar bulunuyor. Son olarak da figürün gerçek kıyafetler ile kutudan çıktığını da ekleyelim.

Hot Toys Iron Man Tony Stark (Mech Test Versiyonu)!
Hot Toys Iron Man Tony Stark (Mech Test Versiyonu)!

Figür şu an Sideshow’un sitesinde ön siparişe açık durumda.

Şimdilik bizden bu kadar. Yeni haberler paylaşıldıkça biz de sizlerle paylaşıyor olacağız. Takipte kalın.

BENZER HABERLER

Altın Palmiye Ödüllü Triangle of Sadness’dan İlk Fragman Geldi!

0
İsveç'in Altın Palmiye'li kendine has yönetmeni Ruben Östlund'un 2022 Cannes Film Festivali'nde gösterilen ve kadrosunda Woody Harrelson'u barındıran yeni filmi Triangle of Sadness, bir...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -