Pazartesi, Mayıs 29, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHot Toys Iron Man Tony Stark (Mech Test Versiyonu)!

Hot Toys Iron Man Tony Stark (Mech Test Versiyonu)!

Geçtiğimiz günlerde Sideshow Con’da tanıtılan, Hot Toys markasının Tony Stark (Mech Test Versiyonu) figüründen kısaca bahsetmiştik. Figür ile ilgili detaylı bilgiler paylaşıldı.
Biz de bu bilgileri sizler ile paylaşacağız. Haydi başlayalım;

Dummy, look alive, you’re on standby for fire safety.

Figürümüz Tony Stark’ın, 2008 yılında çıkan ilk Iron Man filmindeki hali baz alınarak yapılmış. Figür 1/6 ölçeğinde  ve yaklaşık 30 cm uzunluğunda. Figür 32 den fazla artikülasyon noktasına sahip. Figürün iki Deluxe Edition, Special Edition ve normal olmak üzere 3 farklı versiyonu bulunuyor.

Figürün yanında rahatlamış ve avucu açık olmak üzere 2 çift eldivenli el bulunuyor aksesuar olarak figürün standına bağlanabilen 1 adet arka plan, Special Edition’a özgü olarak ise 1 adet LED aydınlatmalı Arc reaktör, üzerinde çeşitli yazılar bulunan 1 adet Mark 2 kaskı ve sadece Deluxe Edition içinde bulunabilecek çeşitli hareketler yapabilen, ateş detayları bulunan ve dönebilen bir standa sahip olan 1 adet Dum-E robotu bulunuyor.

Aynı zamanda figürün göğüs bölgesinde, elindeki ateşleyiciler  ve bacaklarındaki çeşitli yerlerde LED ışıklandırmalar bulunuyor. Son olarak da figürün gerçek kıyafetler ile kutudan çıktığını da ekleyelim.

Hot Toys Iron Man Tony Stark (Mech Test Versiyonu)!
Hot Toys Iron Man Tony Stark (Mech Test Versiyonu)!

Figür şu an Sideshow’un sitesinde ön siparişe açık durumda.

Şimdilik bizden bu kadar. Yeni haberler paylaşıldıkça biz de sizlerle paylaşıyor olacağız. Takipte kalın.

BENZER HABERLER

Hot Toys’dan The Flash – Batman (Modern Suit) Figürü Geliyor!

0
Hot Toys, The Flash filminden Michael Keaton'un canlandırdığı Batman'in Batman (Modern Suit) figürünü duyurdu. 11.5'' (30cm) uzunluğunda duran figür aksesuarları ise şu şekilde: 6 adet değiştirilebilir...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM & İNCELEME @Creality3D ​

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM...

0
FSD'DE BUGÜN! Sevgili FSD Ahalisi, biliyorsunuz ki bir süredir diorama çalışmaları yapmaktayım. Bunun için airbrush'ından tutun da dramere kadar bir çok alet edindim ve çalışmalarıma...
- Reklam -