Connect with us

Figürcünün Seyir Defteri

Hot Toys, “Justice League Batman (Deluxe Versiyonu) Ön-Siparişte!

Hot Toys, "Justice League Batman (Deluxe Versiyonu) Ön-Siparişte!
Hot Toys

AKSİYON FİGÜR

Hot Toys, “Justice League Batman (Deluxe Versiyonu) Ön-Siparişte!

Hot Toys, “Justice League Batman (Deluxe Versiyonu) Ön-Siparişte!

Ben hatırlıyorum, Dark Knight üçlemesi haberleri gelmeye başladığında Batman’i kimin oynayacağı ve daha sonra “Christian Bale” ismi uzun süre tartışılmıştı ta ki Batman sinema perdesinde endam edene kadar.  Nolan’ın Batman’ine daha iyi bir aday düşünemedim bile. İlk saniyeden son saniyesine kadar. Bir daha da tartışma çıkmadı zaten. =) Fakat süreç ne yazık ki Ben Affleck için böyle işlemedi süreç. Hala tartışılıyor.

Solo Batman’den ayrılmış olması bile durdurmadı bu tartışmaları ki itiraf etmeliyim ben de 4-5 izleyişten sonra tamam demiştim. Hatta içime oldukça da sinmişti. Çizgi romanlardan fırlamış bir Batman izledik bana göre. Tabi ki tartışılacak yönleri vardı ama bence tamamdı.

Gelelim işin Aksiyon Figürü cephesine açık olayım, ben BvS Hot Toysları çok beğenmemiştim. Tabi ki ortalamanın üzerinde olmaları gerçeğini göz ardı edemem ama sadece “BATMAN V SUPERMAN: DAWN OF JUSTICE ARMORED BATMAN” versiyonunu edindim. Gerçekten nefis bir parça.  Gerçi bütçe olsa hepsini alırdım. =P  Fakat son film yani Justice League Batman figürleri beni çok tatmin etti. Hot Toys ilk önce “JUSTICE LEAGUE BATMAN (TACTICAL BATSUIT VERSION)”  ile gönülleri okşadı. Ben çok beğenmiştim. Listeme aldım hatta. Şimdi de “JUSTICE LEAGUE BATMAN (DELUXE VERSION)” ile hücuma kalktı.

Hot Toys bugün itibari ile figürün ön siparişte olduğunu duyurdu. Hemen bakalım neler bekliyoruz bizleri:

Yaklaşık olarak 32cm boyunda, 30 hareket noktasına sahip Ben Affleck’in Adalet Ligi’ndeki Batman’ı bir adet maskesiz Ben Affleck kafası ve maskeli bir baş, üç değiştirilebilir göz parçası ve Ben Affleck’in  çene ifadeleri mevcut. Bunların yanında yeni geliştirilmiş bir vücut, yeni bir pelerin, Parademon tabancası ve bir sürü Batman ekipmanı mevcut. Deluxe versiyonda ayrıca ki benim en sevdiğim şeylerden birisi oldu! Parademonlarla dövüştüğü sahnelerden ayrıntılı bir Parademon diorama figür tabanını içeriyor!

Şuanda Ön-Siparişte olan ürünün çıkış tarihi 2018’in 3. ve .4 çeyreği. Tabi ki şu uyarıları da unutmayın:

** Gösterilen prototip, nihai ürün biraz farklı olabilir.
** Ürün ayrıntıları daha fazla bildirimde bulunulmaksızın değiştirilebilir.

Comments

More in AKSİYON FİGÜR

To Top