Pazartesi, Ağustos 15, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHot Toys Lando Calrissian ve Boba Fett Figürlerinden Yeni Görseller!

Hot Toys Lando Calrissian ve Boba Fett Figürlerinden Yeni Görseller!

Hot Toys Lando Calrissian ve Boba Fett Figürlerinden Yeni Görseller!

Hot Toys, Star Wars: Empire Strikes Back filminin 40. yılına özel olarak duyurduğu figürlerden Lando Calrissian ve Boba Fett’in  yeni fotoğraflarını paylaştı. Daha önce Bespin Princess Leia, Snowspeeder Pilot Luke, Vintage Toy Color Boba Fett ve Darth Vader figürleri duyurulmuştu.

Star Wars ESB 40th Lando and Boba Fett

Lando Calrissian figürü 12 inç(30,5 cm) boyunda. Figürün yanında değişebilen eller, pelerin, blaster tabancası, blaster tüfeği, sinyal cihazı, bileklik ve Cloud City temalı stant mevcut. 2022 yılının ilk çeyreğinde çıkış yapması bekleniyor.

Boba Fett figürü 12 inç(30,5 cm) boyunda. Figürün yanında değişebilen eller, pelerin, jetpack, EE-3 Karabina tüfeği, Sacros K-11 tabancası ve stant mevcut. 2021 yılının ilk çeyreğinde çıkış yapması bekleniyor.

Star Wars ESB 40th Boba Fett

Lando Calrissian figürü 235 dolarlık, Boba Fett figürü ise 285 dolarlık fiyatıyla Sideshow internet sitesinde ön siparişe açık. Serinin hayranlarının 40. yıla özel bu figürleri kaçırmak istemeyeceğinden eminiz.

BENZER HABERLER

Altın Palmiye Ödüllü Triangle of Sadness’dan İlk Fragman Geldi!

0
İsveç'in Altın Palmiye'li kendine has yönetmeni Ruben Östlund'un 2022 Cannes Film Festivali'nde gösterilen ve kadrosunda Woody Harrelson'u barındıran yeni filmi Triangle of Sadness, bir...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -