Salı, Mart 21, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHot Toys Lando Calrissian ve Boba Fett Figürlerinden Yeni Görseller!

Hot Toys Lando Calrissian ve Boba Fett Figürlerinden Yeni Görseller!

Hot Toys Lando Calrissian ve Boba Fett Figürlerinden Yeni Görseller!

Hot Toys, Star Wars: Empire Strikes Back filminin 40. yılına özel olarak duyurduğu figürlerden Lando Calrissian ve Boba Fett’in  yeni fotoğraflarını paylaştı. Daha önce Bespin Princess Leia, Snowspeeder Pilot Luke, Vintage Toy Color Boba Fett ve Darth Vader figürleri duyurulmuştu.

Star Wars ESB 40th Lando and Boba Fett

Lando Calrissian figürü 12 inç(30,5 cm) boyunda. Figürün yanında değişebilen eller, pelerin, blaster tabancası, blaster tüfeği, sinyal cihazı, bileklik ve Cloud City temalı stant mevcut. 2022 yılının ilk çeyreğinde çıkış yapması bekleniyor.

Boba Fett figürü 12 inç(30,5 cm) boyunda. Figürün yanında değişebilen eller, pelerin, jetpack, EE-3 Karabina tüfeği, Sacros K-11 tabancası ve stant mevcut. 2021 yılının ilk çeyreğinde çıkış yapması bekleniyor.

Star Wars ESB 40th Boba Fett

Lando Calrissian figürü 235 dolarlık, Boba Fett figürü ise 285 dolarlık fiyatıyla Sideshow internet sitesinde ön siparişe açık. Serinin hayranlarının 40. yıla özel bu figürleri kaçırmak istemeyeceğinden eminiz.

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -