Pazartesi, Mart 27, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHot Toys: Mace Windu ve Super Battle Droid Figürlerini Duyurdu!

Hot Toys: Mace Windu ve Super Battle Droid Figürlerini Duyurdu!

2022 senesinin sonuna geldiğimiz bu günlerde Hot Toys senenin son haberini de bizlerle paylaştı. Zaten gelmesini beklediğimiz Mace Windu ve Super Battle Droid figürlerinin detayları sonunda paylaşıldı. Şahsen Samuel L. Jackson‘ı seven birisi olarak Mace Windu figürü için oldukça heyecanlıyım. Dilerseniz figürlerin detaylarına geçelim.

 

Mace Windu

Attack of the Clones filmindeki görünümüyle karşımıza çıkan Mace Windu figür yaklaşık olarak 32cm uzunluğa sahip. Yüz modellemesi de Hot Toys’dan beklediğimiz üzere muazzam durmakta.

Figür her ne kadar Attack of the Clones filmine ait olsa da figür ile gelen el ve kol zırhları ile Mace Windu’nun Clone Wars‘daki halini de elde edebiliyorsunuz. Figürün aksesuarları ise şu şekilde:

  • 4 adet el modellemesi
  • 4 adet zırhlı el modellemesi
  • 1 çift değiştirilebilir kol zırhı
  • Işın kılıcı
  • 2 adet mor kılıç efekti
  • 1 adet LED aydınlatmalı ışın kılıcı
  • Yoda hologramı
  • 1 adet değiştirilebilir stant zemini

Bildiğiniz üzere Hot Toys ışın kılıçlarını artık LED aydınlatmalı yapıyor. USB-C ile çalışan LED ışın kılıcı bu figürde de mevcut. Figürde olmasını beklediğim fakat olmayan şey ise oynatılabilir gözlere sahip olmaması oldu.

Çıkış tarihinin 2024 senesinin ortasında olması beklenen figürün fiyatı ise Sideshow’da 279$ olarak açıklandı.

 

Super Battle Droid

Yaklaşık 32cm uzunluğundaki bu figür, 18 adet artikülasyon noktasına sahip. Figür ile pek aksesuar gelmese de işçiliği gayet güzel durmakta. Ayrıca figürün gövdesinde kırmızı LED aydınlatma da mevcut. Bunun dışında 1 adet savaş hasarı almış kol modellemesi ile gelen figürün elleri de pozlanabilir özellikte.

Yine bu figürün de çıkışının 2024 ortasında olması bekleniyor. Figürün fiyatı ise henüz açıklanmadı.FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -