Cuma, Temmuz 30, 2021
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRHot Toys: Marvel’s Spider-Man – Cyborg Spider-Man Figürü Duyuruldu!

Hot Toys: Marvel’s Spider-Man – Cyborg Spider-Man Figürü Duyuruldu!

Hot Toys, senenin ilk Convention Exclusive figürünü duyurdu. 1/6 ölçekli ”Cyborg Spider-Man Suit” figürü, Marvel’s Spider-Man PS4 oyunundaki hali baz alınarak tasarlandı. Oyundaki suit dizayn edilirken ise 1992 yılında çıkan “Revenge of the Sinister Six” adlı çizgi romandan esinlenilmişti.

Figür yaklaşık 12 inch (30 cm) boyunda ve 30 eklem noktasına sahip. Figürün yanında değişebilen el ve sağ göz modellemeleri, ağ efektleri ve figür standı mevcut.

Yılın son çeyreğinde koleksiyonerlerle buluşması beklenen figür henüz ön siparişe sunulmadı ve fiyat bilgisi bulunmamakta. Detaylar geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Takipte kalın!

BENZER HABERLER

Hot Toys: Batman Arkham Origins – Batman XE Suit Figürünü Duyurdu!

0
Hot Toys, Batman Arkham Origins – Batman XE Suit figürünü duyurdu. 1/6 ölçekli figür, yaklaşık 12 inç (30 cm) olacak. Figür 30 eklem noktası bulundurmakla...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Sihir Dükkanı - Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı - Figürcünün Seyir Defteri

Sihir Dükkanı – Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı – Figürcünün Seyir...

0
https://www.youtube.com/embed/hJtKXuOPs9E Figürcünün Seyir Defterinde bugün! Sevgili "Sihir Dükkanı" bize nefis bir kutu yolladı, kendilerine çok teşekkür ederiz! Biz kutuyu açarken inanılmaz heyecanlandık, tüm Potterheadlerin videoyu izlerken...
- Reklam -