Cuma, Mart 24, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHot Toys: No Way Home – Doctor Octopus Figürünü Duyurdu!

Hot Toys: No Way Home – Doctor Octopus Figürünü Duyurdu!

Hot ToysSpider-Man: No Way Home filminden Alfred Molina tarafından canlandırılan ve Spider-Man hayranlarının sevdiği villainların başında gelen Dock Ock karakterinin figürünü duyurdu. 1/6 ölçekli figür, yaklaşık 12.5 inç (31.5 cm) boyunda ve 30’dan fazla noktadan artikülasyona sahip.

Figürün normal ve deluxe olmak üzere iki farklı versiyonu bulunuyor. Normal versiyonda figürün yanında değişebilen el modellemeleri, 4 adet tentacle, gözlük ve stant bulunuyor. Deluxe versiyonda ise bunlara ek olarak 4 adet nano tech tentacle mevcut.

Henüz ön siparişe sunulmayan figürle ilgili fiyat bilgisi bulunmuyor ancak 2023 yılının ikinci ile üçüncü çeyreği arasında çıkış yapması bekleniyor. Detaylar geldikçe sizlerle paylaşıyor olacağız.

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -