Cuma, Eylül 30, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHot Toys: No Way Home – Doctor Octopus Figürünü Duyurdu!

Hot Toys: No Way Home – Doctor Octopus Figürünü Duyurdu!

Hot ToysSpider-Man: No Way Home filminden Alfred Molina tarafından canlandırılan ve Spider-Man hayranlarının sevdiği villainların başında gelen Dock Ock karakterinin figürünü duyurdu. 1/6 ölçekli figür, yaklaşık 12.5 inç (31.5 cm) boyunda ve 30’dan fazla noktadan artikülasyona sahip.

Figürün normal ve deluxe olmak üzere iki farklı versiyonu bulunuyor. Normal versiyonda figürün yanında değişebilen el modellemeleri, 4 adet tentacle, gözlük ve stant bulunuyor. Deluxe versiyonda ise bunlara ek olarak 4 adet nano tech tentacle mevcut.

Henüz ön siparişe sunulmayan figürle ilgili fiyat bilgisi bulunmuyor ancak 2023 yılının ikinci ile üçüncü çeyreği arasında çıkış yapması bekleniyor. Detaylar geldikçe sizlerle paylaşıyor olacağız.

BENZER HABERLER

“Black Panther: Wakanda Forever” filminden yeni görseller yayımlamdı!

0
  https://youtu.be/RlOB3UALvrQ Chadwick Boseman'ın kaybından sonra merakla beklenen Black Panther: Wakanda Forever filminden yeni görseller yayımlandı. 11 Ekim 2022 tarihinde vizyona girecek olan filmden Nakia, Riri Williams,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -