Perşembe, Mart 23, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHot Toys: No Way Home - Dr. Strange Figürü Geliyor!

Hot Toys: No Way Home – Dr. Strange Figürü Geliyor!

Hot Toys, hayranlar olarak heyecanla beklediğimiz ve yarın vizyona girecek olan Spider-Man: No Way Home filminden yeni figürler duyurmaya devam ediyor. Peş peşe duyurulan Spider-Man figürlerinden sonra bu kez de beklenildiği üzere Dr. Strange figürü duyuruldu.

1/6 ölçekli figür, yaklaşık 12 inç (30.5 cm) boyunda ve 30’dan fazla noktadan artikülasyona sahip. Figürün yanında aksesuar olarak birden fazla el modellemesi, Agamotto’nun Gözü, kutu, mistik efektler, ışıklı mistik efektlere sahip bir platform ve stant bulunuyor.

Sideshow internet sitesinde ön siparişe sunulan figürün fiyatı ise 315$ ve 2023 yılının ilk çeyreğinde koleksiyonerlerle buluşması bekleniyor. Ayrıca siz de benim gibi önceki Dr. Strange figürlerini kaçırdıysanız ve koleksiyonunuza katmayı istiyorsanız bu figür için elinizi çabuk tutmanızı tavsiye ederim. Son olarak Hot Toys’tan filmin villain karakterlerini de yakında duyurmalarını bekliyoruz.

 

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -