Salı, Eylül 27, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHot Toys: No Way Home - Dr. Strange Figürü Geliyor!

Hot Toys: No Way Home – Dr. Strange Figürü Geliyor!

Hot Toys, hayranlar olarak heyecanla beklediğimiz ve yarın vizyona girecek olan Spider-Man: No Way Home filminden yeni figürler duyurmaya devam ediyor. Peş peşe duyurulan Spider-Man figürlerinden sonra bu kez de beklenildiği üzere Dr. Strange figürü duyuruldu.

1/6 ölçekli figür, yaklaşık 12 inç (30.5 cm) boyunda ve 30’dan fazla noktadan artikülasyona sahip. Figürün yanında aksesuar olarak birden fazla el modellemesi, Agamotto’nun Gözü, kutu, mistik efektler, ışıklı mistik efektlere sahip bir platform ve stant bulunuyor.

Sideshow internet sitesinde ön siparişe sunulan figürün fiyatı ise 315$ ve 2023 yılının ilk çeyreğinde koleksiyonerlerle buluşması bekleniyor. Ayrıca siz de benim gibi önceki Dr. Strange figürlerini kaçırdıysanız ve koleksiyonunuza katmayı istiyorsanız bu figür için elinizi çabuk tutmanızı tavsiye ederim. Son olarak Hot Toys’tan filmin villain karakterlerini de yakında duyurmalarını bekliyoruz.

 

BENZER HABERLER

The Black Series: The Mandalorian 3’lü Paketi Geliyor!

0
Hasbro, Star Wars ürünlerine yenilerinin eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri ürün ise The Black Series The Mandalorian, Ahsoka Tano ve Grogu 3'lü paketi oldu. Mandalorian...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -