Salı, Mart 28, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHot Toys: No Way Home - Green Goblin Figürünü Duyurdu!

Hot Toys: No Way Home – Green Goblin Figürünü Duyurdu!

Hot Toys, Spider-Man: No Way Home filminden Willem Dafoe tarafından canlandırılan ve belki de hayranların en sevdiği villain olan Green Goblin karakterinin figürünü duyurdu. 1/6 ölçekli figür, yaklaşık 12 inç (30 cm) boyunda ve 30’dan fazla noktadan artikülasyona sahip.

Figürün normal ve deluxe olmak üzere iki farklı versiyonu bulunuyor. Normal versiyonda figürün yanında kasksız kafa modellemesi, değişebilen eller, 3 adet balkabağı bombası ve stant bulunuyor. Deluxe versiyonda ise bunlara ek olarak LED aydınlatmalı ve eklemli planör bulunuyor.

Henüz ön siparişe sunulmayan figürle ilgili fiyat bilgisi bulunmuyor ancak 2023 yılının ikinci ile üçüncü çeyreği arasında çıkış yapması bekleniyor. Green Goblin figürünün yanı sıra ilerleyen günlerde Doctor Octopus figürünün de duyurulmasını bekliyoruz. Detaylar geldikçe sizlerle paylaşıyor olacağız.

BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -