Salı, Eylül 27, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHot Toys: No Way Home - Green Goblin Figürünü Duyurdu!

Hot Toys: No Way Home – Green Goblin Figürünü Duyurdu!

Hot Toys, Spider-Man: No Way Home filminden Willem Dafoe tarafından canlandırılan ve belki de hayranların en sevdiği villain olan Green Goblin karakterinin figürünü duyurdu. 1/6 ölçekli figür, yaklaşık 12 inç (30 cm) boyunda ve 30’dan fazla noktadan artikülasyona sahip.

Figürün normal ve deluxe olmak üzere iki farklı versiyonu bulunuyor. Normal versiyonda figürün yanında kasksız kafa modellemesi, değişebilen eller, 3 adet balkabağı bombası ve stant bulunuyor. Deluxe versiyonda ise bunlara ek olarak LED aydınlatmalı ve eklemli planör bulunuyor.

Henüz ön siparişe sunulmayan figürle ilgili fiyat bilgisi bulunmuyor ancak 2023 yılının ikinci ile üçüncü çeyreği arasında çıkış yapması bekleniyor. Green Goblin figürünün yanı sıra ilerleyen günlerde Doctor Octopus figürünün de duyurulmasını bekliyoruz. Detaylar geldikçe sizlerle paylaşıyor olacağız.

BENZER HABERLER

The Black Series: The Mandalorian 3’lü Paketi Geliyor!

0
Hasbro, Star Wars ürünlerine yenilerinin eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri ürün ise The Black Series The Mandalorian, Ahsoka Tano ve Grogu 3'lü paketi oldu. Mandalorian...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -