Çarşamba, Ağustos 17, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHot Toys: Return of the Jedi – Scout Trooper ve Speeder Bike...

Hot Toys: Return of the Jedi – Scout Trooper ve Speeder Bike Seti Geliyor!

Hot Toys, Star Wars: Return of the Jedi filminden Scout Trooper ve Speeder Bike setini duyurdu. Figür yaklaşık 12 inç (30.5 cm) boyunda ve 30’dan fazla artikülasyon noktasına sahip. Figürün yanında aksesuar olarak değişebilen el modellemeleri, blaster pistol, blaster rifle ve stant bulunmakta.

Speeder Bike ise yaklaşık 20.5 inç (yaklaşık 52 cm) uzunluğunda ve yanında orman temalı bir base mevcut. Hot Toys, ayrıca set olarak almayı tercih etmeyecek koleksiyonerler için Scout Trooper figürünü ayrı olarak da satışa sundu.

Sideshow internet sitesinde ön siparişe sunulan setin fiyatı 505$, tek olarak Scout Trooper figürünün fiyatı ise 230$. İkisinin de 2022 yılının üçüncü ve dördüncü çeyrekleri arasında koleksiyonerlerle buluşması bekleniyor.

BENZER HABERLER

Queen Studios: The Batman Figürünü Duyurdu!

0
Sevgili ahali, çok müşkül bir durumdayım. Müşküliyetimin sebebi ise Queen Studios'un 1/6 ölçekli figür serisi olan InArt serisinden duyurdukları The Batman figürü. InArt serisinin dördüncü...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -