Pazartesi, Mart 20, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHot Toys: Return of the Jedi – Scout Trooper ve Speeder Bike...

Hot Toys: Return of the Jedi – Scout Trooper ve Speeder Bike Seti Geliyor!

Hot Toys, Star Wars: Return of the Jedi filminden Scout Trooper ve Speeder Bike setini duyurdu. Figür yaklaşık 12 inç (30.5 cm) boyunda ve 30’dan fazla artikülasyon noktasına sahip. Figürün yanında aksesuar olarak değişebilen el modellemeleri, blaster pistol, blaster rifle ve stant bulunmakta.

Speeder Bike ise yaklaşık 20.5 inç (yaklaşık 52 cm) uzunluğunda ve yanında orman temalı bir base mevcut. Hot Toys, ayrıca set olarak almayı tercih etmeyecek koleksiyonerler için Scout Trooper figürünü ayrı olarak da satışa sundu.

Sideshow internet sitesinde ön siparişe sunulan setin fiyatı 505$, tek olarak Scout Trooper figürünün fiyatı ise 230$. İkisinin de 2022 yılının üçüncü ve dördüncü çeyrekleri arasında koleksiyonerlerle buluşması bekleniyor.

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -