Cuma, Mart 24, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHot Toys, Shang-Chi ve Wenwu Figürlerini Duyurdu!

Hot Toys, Shang-Chi ve Wenwu Figürlerini Duyurdu!

Hot Toys, sinemalarda yeni gösterime giren ve Marvel Sinematik Evreni’nin şu anlık en son yapımı olan Shang-Chi and the Legends of the Ten Rings filminden iki karakterin figürlerine dair yeni görseller ve ayrıntılar paylaştı.

Görselleri ve ayrıntıları paylaşılarak bu evrene yeni katılan karakterler: Shang-Chi ve babası Wenwu.

1/6 ölçek ayarında yapılan iki figürden biri olan Shang-Chi figürü, 12 inch’in (30 cm) biraz altında ve 30 farklı yerinden de eklem kabiliyetine sahip. Bunun yanında paket içeriğinde birkaç adet değiştirilebilen el, bir adet kolye, sopa, efektli ayrı bir sopa ve figür standı da bulunuyor. Aksesuarların şu ana kadar yayınlanmamış detaylarının da filmin gelmesi ile birlikte yakın zamanda yayınlanması bekleniyor.

Bir diğer figür olan Wenwu figürü ise 11 inch’in (28 cm) biraz üstünde bir uzunluğa ve 30 farklı yerinden eklem kabiliyetine sahip. Bunun yanı sıra Wenwu figürü tıpkı Shang-Chi figürü gibi birkaç adet değiştirilebilen el, birkaç tane halka efekti aksesuarına ve figür standına sahip olacak.

Figürler için ise uzun bir bekleme süresi olacak çünkü 2023 yılının ikinci veya üçüncü çeyreğinde raflardaki yerini alacak. Her ikisi de 250 dolar olan figürler için Sideshow Collectibles’ta bir süredir ön siparişler devam ediyor. Figürlere ait resimleri aşağıda görebilirsiniz.

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -