Connect with us

Figürcünün Seyir Defteri

Hot Toys, Spider-Man: Homecoming – Spider-Man Fotoğrafları Yayınlandı!

Hot Toys, Spider-Man: Homecoming - Spider-Man Fotoğrafları Yayınlandı!
Fotoğraflar: Hot Toys

AKSİYON FİGÜR

Hot Toys, Spider-Man: Homecoming – Spider-Man Fotoğrafları Yayınlandı!

Spider-Man: Homecoming – Spider-Man

Geçtiğimiz günlerde Hot Toys, Spider-Man: Homecoming – Spider-Man Home Made Suit figürünü yayınlamış biz de sizlerle paylaşmıştık. Hatırlayacağınız gibi filmde Peter’in evde yaptığı örümcek adam kıyafetini Tony Stark “You’re in a dire need of an upgrade. Systemic, top to bottom.” diyerek yeniliyordu. Bugün Hot Toys, Tony Stark’ın Spider-Man için tasarladığı kıyafetli hali olan Spider-Man: Homecoming – Spider-Man figürünü duyurdu.

Figürümüz Tom Holland’ın Peter Parker görünüşü baz alınarak hazırlanmış detaylı kafa modellemesine sahip. “Instant Kill” isimli gelişmiş mücadele modu dahil olmak üzere beş çift değiştirilebilir göz,  maskeli bir kafa, yeni ustalıkla uyarlanmış ve oldukça ayrıntılı bir kostüm, bir çift manyetik olarak takılabilen web kanadı, çeşitli örümcek ağı çekim efekti parçaları, iki adet Spider-Man sinyali çıkartması ve Spider-Man temalı dinamik figür standı ile birlikte geliyor.

Ayrıca Deluxe Versiyonu, ek bir fermuarlı ve kapşonlu okul kıyafeti bunun yanı sıra detaylı olarak tasarlanmış Vulture kaskı içeriyor.

Detaylı bilgiler geldikçe paylaşacağız. =)

Imdb: http://www.imdb.com/title/tt2250912/

Comments

More in AKSİYON FİGÜR

To Top