Salı, Şubat 7, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHot Toys: Spider-Man: Miles Morales – Bodega Cat Suit Figürü!

Hot Toys: Spider-Man: Miles Morales – Bodega Cat Suit Figürü!

Hot Toys, PS4 ve PS5 için çıkartılmış olan Spider-Man: Miles Morales oyunundan Spider-Man: Miles Morales – Bodega Cat Suit figürünü siparişe açtı!

Hemen ufak bir hatırlatma yapalım; Oyunun yan görevlerinden birisinde. Teo’s Bodega’nın kedisini kendisine  geri götürmekle görevlendiriliyorsunuz. Bu görevi bitirdiğiniz zaman “Cat’s Pyjamas” suiti kedimiz için açılmış oluyor.

Spider-Man evreni ile ilgili çıkardığı bir çok figürü çok beğenmiş birisi olarak kesinlikle bu figürü de beğendiğimi ifade etmeliyim. Figür 12.5 inç (31,75 cm) ebatında ve 30’dan fazla eklem noktasına sahip.

Spider-Man figürü kapüşonlu üst, bir sırt çantası, birden fazla değiştirilebilir el, değiştirilebilir göz parçaları, Spider-Cat, sırt çantası içinde duran bir Spider-Cat, Venom Blast efekt parçaları, kulaklıklar, bir kahve fincanı, bir cep telefonu, bir eskiz defteri, bir hediye kutusu gibi oldukça fazla aksesuar ile birlikte geliyor.

Sideshow üzerinden ön siparişinizi oluşturabilirsiniz. Spider-Man figürü 2020’in 3. ya da 4. çeyreğinde raflarınızdaki yerini alacak. Satış fiyatı olarak 275 dolar belirlenmiş.

 

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Hasbro’dan Transformers: Rise of the Beasts – Scourge Figürü!

0
Hasbro, Transformers tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son çıkardıkları figür ise ''Transformers Studio Series 101: Rise of the Beasts - Scourge'' figürü oldu. Figür,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -