Cuma, Haziran 25, 2021
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRHot Toys: Spider-Man: Miles Morales – Bodega Cat Suit Figürü!

Hot Toys: Spider-Man: Miles Morales – Bodega Cat Suit Figürü!

Hot Toys, PS4 ve PS5 için çıkartılmış olan Spider-Man: Miles Morales oyunundan Spider-Man: Miles Morales – Bodega Cat Suit figürünü siparişe açtı!

Hemen ufak bir hatırlatma yapalım; Oyunun yan görevlerinden birisinde. Teo’s Bodega’nın kedisini kendisine  geri götürmekle görevlendiriliyorsunuz. Bu görevi bitirdiğiniz zaman “Cat’s Pyjamas” suiti kedimiz için açılmış oluyor.

Spider-Man evreni ile ilgili çıkardığı bir çok figürü çok beğenmiş birisi olarak kesinlikle bu figürü de beğendiğimi ifade etmeliyim. Figür 12.5 inç (31,75 cm) ebatında ve 30’dan fazla eklem noktasına sahip.

Spider-Man figürü kapüşonlu üst, bir sırt çantası, birden fazla değiştirilebilir el, değiştirilebilir göz parçaları, Spider-Cat, sırt çantası içinde duran bir Spider-Cat, Venom Blast efekt parçaları, kulaklıklar, bir kahve fincanı, bir cep telefonu, bir eskiz defteri, bir hediye kutusu gibi oldukça fazla aksesuar ile birlikte geliyor.

Sideshow üzerinden ön siparişinizi oluşturabilirsiniz. Spider-Man figürü 2020’in 3. ya da 4. çeyreğinde raflarınızdaki yerini alacak. Satış fiyatı olarak 275 dolar belirlenmiş.

 

BENZER HABERLER

Iron Studios: Harley Quinn Prime Scale Heykeli Geliyor!

0
Geçtiğimiz günlerde Iron Studios, 1/3 ölçekli ''Harley Quinn Prime Scale'' heykeli için ön siparişleri açtı. 3 adet değiştirilebilen kafa modellemesi ile gelen heykel 26'' (yaklaşık...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Sihir Dükkanı - Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı - Figürcünün Seyir Defteri

Sihir Dükkanı – Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı – Figürcünün Seyir...

0
https://www.youtube.com/embed/hJtKXuOPs9E Figürcünün Seyir Defterinde bugün! Sevgili "Sihir Dükkanı" bize nefis bir kutu yolladı, kendilerine çok teşekkür ederiz! Biz kutuyu açarken inanılmaz heyecanlandık, tüm Potterheadlerin videoyu izlerken...
- Reklam -