Cuma, Mart 24, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHot Toys: Star Wars - Luke Skywalker (Bespin) Figürünü Duyurdu!

Hot Toys: Star Wars – Luke Skywalker (Bespin) Figürünü Duyurdu!

Hot Toys, daha önceden duyurup, prototipini göstermiş oldukları Luke Skywalker figürü hakkında yeni detaylar paylaştı. Star Wars: The Empire Strikes Back filmindeki görünümüyle karşımıza çıkan Luke figürünün iki farklı versiyonla geleceği de duyuruldu.

Yaklaşık 28cm boyutunda duran figürle birlikte iki farklı saç modellemesi, Bespin temalı bir base, Anakin’in ışın kılıcı, bir adet normal ve bir adet hareket efektli lightsaber parçası, bir adet LED ışıklı kılıç tutan kol, bir adet DL-44 Blaster Pistol ve 7 adet değiştirilebilir el modellemesi gelmekte.

Figürün Deluxe versiyonunda, diğer aksesuarlara ek olarak Dagobah temalı bir base ve Luke’un kendini Vader’ın kaskı içinde gördüğü kask modellemesi gelmekte.

Standart versiyonu 285$ olan figürün Deluxe versiyonu ise 345$ olarak açıklandı. Figürün 2023 Temmuz – Aralık ayları arasında çıkış yapması bekleniyor.


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -