Salı, Eylül 27, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHot Toys: Star Wars - Luke Skywalker (Bespin) Figürünü Duyurdu!

Hot Toys: Star Wars – Luke Skywalker (Bespin) Figürünü Duyurdu!

Hot Toys, daha önceden duyurup, prototipini göstermiş oldukları Luke Skywalker figürü hakkında yeni detaylar paylaştı. Star Wars: The Empire Strikes Back filmindeki görünümüyle karşımıza çıkan Luke figürünün iki farklı versiyonla geleceği de duyuruldu.

Yaklaşık 28cm boyutunda duran figürle birlikte iki farklı saç modellemesi, Bespin temalı bir base, Anakin’in ışın kılıcı, bir adet normal ve bir adet hareket efektli lightsaber parçası, bir adet LED ışıklı kılıç tutan kol, bir adet DL-44 Blaster Pistol ve 7 adet değiştirilebilir el modellemesi gelmekte.

Figürün Deluxe versiyonunda, diğer aksesuarlara ek olarak Dagobah temalı bir base ve Luke’un kendini Vader’ın kaskı içinde gördüğü kask modellemesi gelmekte.

Standart versiyonu 285$ olan figürün Deluxe versiyonu ise 345$ olarak açıklandı. Figürün 2023 Temmuz – Aralık ayları arasında çıkış yapması bekleniyor.


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER

The Black Series: The Mandalorian 3’lü Paketi Geliyor!

0
Hasbro, Star Wars ürünlerine yenilerinin eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri ürün ise The Black Series The Mandalorian, Ahsoka Tano ve Grogu 3'lü paketi oldu. Mandalorian...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -