Pazartesi, Mart 27, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHot Toys: Star Wars: The Bad Batch - Tech ve Wrecker

Hot Toys: Star Wars: The Bad Batch – Tech ve Wrecker

Esenlikler sevgili FSD ahalisi! Bildiğiniz gibi Hot Toys, Star Wars: The Bad Batch serisinden Echo, Hunter ve Crosshair figürlerini duyurmuştu. Şimdi ise ekibin kalan geriye kalan 2 üyesini duyurdular: Tech ve Wrecker.

Sizlerin de bildiği gibi Clone Force 99 ekibi diğer klonlardan daha farklı özelliklere ve farklı dış görünüşlere sahipler. Hot Toys, normal klonların yüz modellemesini Temuera Morrison‘dan ilham alarak tasarlıyordu fakat bu ekibi animasyon olarak gördüğümüz için Hot Toys yüz modellemelerinde ne derecede başarılı olacaktı emin değildim. Ancak bütün ekibin yüz modellemesini görünce yine Hot Toys’un ne kadar başarılı bir firma olduğunu anlamış oldum. Görselleri görünce eminim ki sizler de benim gibi düşüneceksiniz. Dilerseniz detaylara geçelim.

Star Wars: The Bad Batch – Tech

Tech figürü diğer klonlarla aynı boya sahip yani yaklaşık 30cm uzunluğa sahip. Ekipte zırhını en sevdiğim kişi Tech olabilir. Nitekim Hot Toys da bu zırhı gayet güzel bir şekilde işlemiş. Tech, aksesuar olarak sırasıyla şunları içermekte:

 • 7 adet değiştirilebilir el modellemesi
 • 2 adet DC-17 Blaster
 • 4 adet alet
 • 2 adet bomba
 • Çıkartılabilir gözlüğü
 • Datapad
 • Sırt çantası

Şahsen Tech figürünü çok beğendim. Dediğim gibi, grupta zırh modellemesini en sevdiğim kişi de kendisiydi zaten.

Figürün fiyatı Sideshow Collectibles sitesinde 270$ olarak açıklandı. Çıkış tarihinin ise 2024 Nisan – Eylül ayları arasında olması bekleniyor.

 

Star Wars: The Bad Batch – Wrecker

Ekibin en irisi, kazulet gibi klon olan Wrecker figürü diğer klonlardan farklı olarak yaklaşık 13” (33cm) uzunluğa sahip. Figür, aksesuar olarak şunları içermekte:

 • 7 adet el modellemesi
 • 1 adet bıçak
 • 1 adet DC-17m Blaster Rifle
 • Sırt çantası

Aksesuar olarak diğer figürlere nazaran Wrecker figürü daha az aksesuar içermekte.

Figürün fiyatı Sideshow Collectibles sitesinde 290$ olarak açıklandı. Çıkış tarihinin ise Tech gibi 2024 Nisan – Eylül ayları arasında olması bekleniyor.


 


Darth Vader Star Wars GIF - Darth Vader Star Wars Rule The Galaxy - Discover & Share GIFs

Discord’a Katılmak için:

DISCORD

Fsd’yi Desteklemek İçin:

BYNOGAME
► FSD Dükkan:
Basmatik
Tisho

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Instagram
Facebook
Twitter

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -