Cumartesi, Kasım 26, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHot Toys: Star Wars The Clone Wars - Darth Maul ve Coruscant...

Hot Toys: Star Wars The Clone Wars – Darth Maul ve Coruscant Guard Figürleri!

Hot Toys, 1/6 ölçekli Star Wars: The Clone Wars serisinin yeni figürleri olan Darth Maul ve Coruscant Guard’dan fotoğraflar paylaştı. Daha önce bu seriden Ahsoka Tano, Anakin Skywalker ve Captain Rex ve başka karakterlerin figürleri duyurulmuştu.

Darth Maul figürü 11.5 inç(yaklaşık 29 cm) boyunda. Figürün yanında standın dışında değişen eller, çıkarılabilir kapüşonlu bir tunik, ışın kılıcı, kabzası ve efekti mevcut. Figürün kutusu ise Mandalorian lahiti şeklinde tasarlanmış.

Coruscant Guard figürü 12 inç(yaklaşık 30.5 cm) boyunda. Figürün yanında değişen eller, lazer tabancası ve tüfeği, termal patlayıcı, efektleriyle birlikte electrostaff ve stand mevcut.

Figürlerin 2021’in son çeyreğinde çıkış yapması bekleniyor. Darth Maul $260’lık ve Coruscant Guard $220’lık fiyatıyla Sideshow’un resmi sitesinde ön siparişe açıldı. The Clone Wars dizisinin sıkı takipçilerindenseniz bu figürlere göz atmanızı tavsiye ederiz.

BENZER HABERLER
Diamond Select Toys, G.I. Joe, Marvel ve Star Wars ağırlıklı yeni ürünlerini duyurdu! 

Diamond Select Toys: G.I. Joe, Marvel ve Star Wars figürleri!

0
Diamond Select Toys, G.I. Joe, Marvel ve Star Wars ağırlıklı yeni ürünlerini duyurdu! Uzun zamandır DST ürünleri almıyor ama açıkçası duyurdukları Doctor Strange heykeli ile...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy!

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy! Hem YouTube kanalında yeni başladığı Takipleştiklerim Show'u ve içerik üreticisi olarak...
- Reklam -