Salı, Ağustos 16, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHot Toys: The Bad Batch – Hunter Figürünü Duyurdu!

Hot Toys: The Bad Batch – Hunter Figürünü Duyurdu!

Hot Toys, daha önce duyurduğu Star Wars: The Bad Batch animasyon serisinden Echo karakterinin ardından, Hunter karakterinin 1/6 ölçekli figürü için fotoğraflar ve detaylar yayınladı.

Bildiğiniz üzere Hunter karakteri, Order 66 verildikten ve İmparatorluk, Cumhuriyet’in yerine geçtikten sonra galakside yol alan bir grup klonun lideri. Grubun diğer üyeleri olan Wrecker, Tech ve Crosshair‘in de figürlerini çok yakında göreceğiz.

Figür birden fazla aksesuar içeriyor ve yaklaşık fiyatı ise 250$ olmakla birlikte 2022 Temmuz-Eylül ayları içerisinde piyasaya sürülecek. Figür şu anda Sideshow Collectibles internet sitesinde ön sipariş vermek için mevcut.

(Haberi yazdığı için Batuhan Ceylanlı‘ya teşekkür ederiz.)

 

 

BENZER HABERLER

Queen Studios: The Batman Figürünü Duyurdu!

0
Sevgili ahali, çok müşkül bir durumdayım. Müşküliyetimin sebebi ise Queen Studios'un 1/6 ölçekli figür serisi olan InArt serisinden duyurdukları The Batman figürü. InArt serisinin dördüncü...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -