Çarşamba, Ağustos 4, 2021
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRHot Toys: The Bad Batch – Hunter Figürünü Duyurdu!

Hot Toys: The Bad Batch – Hunter Figürünü Duyurdu!

Hot Toys, daha önce duyurduğu Star Wars: The Bad Batch animasyon serisinden Echo karakterinin ardından, Hunter karakterinin 1/6 ölçekli figürü için fotoğraflar ve detaylar yayınladı.

Bildiğiniz üzere Hunter karakteri, Order 66 verildikten ve İmparatorluk, Cumhuriyet’in yerine geçtikten sonra galakside yol alan bir grup klonun lideri. Grubun diğer üyeleri olan Wrecker, Tech ve Crosshair‘in de figürlerini çok yakında göreceğiz.

Figür birden fazla aksesuar içeriyor ve yaklaşık fiyatı ise 250$ olmakla birlikte 2022 Temmuz-Eylül ayları içerisinde piyasaya sürülecek. Figür şu anda Sideshow Collectibles internet sitesinde ön sipariş vermek için mevcut.

(Haberi yazdığı için Batuhan Ceylanlı‘ya teşekkür ederiz.)

 

 

BENZER HABERLER

Hasbro: Marvel Legends Canlı Yayınında Birçok Yeni Figür Duyurdu!

0
28 Temmuz 2021’de Marvel’in düzenlediği Fan First Wednesday etkinliğinde ana odak noktası Disney+’da yayınlanacak What If serisiydi. Bu etkinlikte, gelmekte olan seriden bazı figürlerin...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Sihir Dükkanı - Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı - Figürcünün Seyir Defteri

Sihir Dükkanı – Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı – Figürcünün Seyir...

0
https://www.youtube.com/embed/hJtKXuOPs9E Figürcünün Seyir Defterinde bugün! Sevgili "Sihir Dükkanı" bize nefis bir kutu yolladı, kendilerine çok teşekkür ederiz! Biz kutuyu açarken inanılmaz heyecanlandık, tüm Potterheadlerin videoyu izlerken...
- Reklam -