Salı, Haziran 6, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHot Toys: The Bad Batch – Hunter Figürünü Duyurdu!

Hot Toys: The Bad Batch – Hunter Figürünü Duyurdu!

Hot Toys, daha önce duyurduğu Star Wars: The Bad Batch animasyon serisinden Echo karakterinin ardından, Hunter karakterinin 1/6 ölçekli figürü için fotoğraflar ve detaylar yayınladı.

Bildiğiniz üzere Hunter karakteri, Order 66 verildikten ve İmparatorluk, Cumhuriyet’in yerine geçtikten sonra galakside yol alan bir grup klonun lideri. Grubun diğer üyeleri olan Wrecker, Tech ve Crosshair‘in de figürlerini çok yakında göreceğiz.

Figür birden fazla aksesuar içeriyor ve yaklaşık fiyatı ise 250$ olmakla birlikte 2022 Temmuz-Eylül ayları içerisinde piyasaya sürülecek. Figür şu anda Sideshow Collectibles internet sitesinde ön sipariş vermek için mevcut.

(Haberi yazdığı için Batuhan Ceylanlı‘ya teşekkür ederiz.)

 

 

BENZER HABERLER

Hot Toys: The Flash – Batman and Batcycle Figürünü Duyurdu!

0
Hot Toys, önümüzdeki aylarda çıkacak olan The Flash filminden Ben Affleck'in canlandırdığı Batman karakterini ve Batcycle aracını duyurdu. Bundan önce yine The Flash filminden...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM & İNCELEME @Creality3D ​

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM...

0
FSD'DE BUGÜN! Sevgili FSD Ahalisi, biliyorsunuz ki bir süredir diorama çalışmaları yapmaktayım. Bunun için airbrush'ından tutun da dramere kadar bir çok alet edindim ve çalışmalarıma...
- Reklam -