Salı, Şubat 7, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHot Toys: The Bad Batch – Hunter Figürünü Duyurdu!

Hot Toys: The Bad Batch – Hunter Figürünü Duyurdu!

Hot Toys, daha önce duyurduğu Star Wars: The Bad Batch animasyon serisinden Echo karakterinin ardından, Hunter karakterinin 1/6 ölçekli figürü için fotoğraflar ve detaylar yayınladı.

Bildiğiniz üzere Hunter karakteri, Order 66 verildikten ve İmparatorluk, Cumhuriyet’in yerine geçtikten sonra galakside yol alan bir grup klonun lideri. Grubun diğer üyeleri olan Wrecker, Tech ve Crosshair‘in de figürlerini çok yakında göreceğiz.

Figür birden fazla aksesuar içeriyor ve yaklaşık fiyatı ise 250$ olmakla birlikte 2022 Temmuz-Eylül ayları içerisinde piyasaya sürülecek. Figür şu anda Sideshow Collectibles internet sitesinde ön sipariş vermek için mevcut.

(Haberi yazdığı için Batuhan Ceylanlı‘ya teşekkür ederiz.)

 

 

BENZER HABERLER

Hasbro’dan Transformers: Rise of the Beasts – Scourge Figürü!

0
Hasbro, Transformers tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son çıkardıkları figür ise ''Transformers Studio Series 101: Rise of the Beasts - Scourge'' figürü oldu. Figür,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -