Cuma, Eylül 30, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHot Toys: The Batman Figürünün Detaylarını Paylaştı!

Hot Toys: The Batman Figürünün Detaylarını Paylaştı!

Selamlar FSD ahalisi! Keyifler nasıl? Bizim keyfimiz yerinde keza bugün 4 Mart ve The Batman filminin vizyon günü. Filme gidildi, muhteşem bulundu ve akıllara şu soru geldi ”Hot Toys figürleri ne zaman geliyor ya?”. Sorunun üstüne Hot Toys, duyurusunu yaptığı The Batman figürünün detaylarını paylaştı.

1/6 ölçekli The Batman figürü, yaklaşık 12.2” (31cm) boyutunda olacak. Figürün Standart, Deluxe ve Bat-Signal içeren 3 farklı versiyonu olacak.

Figürün standart versiyonunda Bruce Wayne‘in maskesiz yüz modellemesi (Robert Pattinson), maskeli kafa modellemesi, 3 farklı ağız modellemesi, 9 adet değiştirilebilir el modellemesi, 2 adet Batarang, kancalı ve kancasız Grappling gun, Riddler kartı ve 1 adet kelepçe geliyor.

Deluxe versiyonda ise standart versiyona ek olarak 1 adet bomba ile sticky bomb silahı, wingsuit ve diorama arka planı geliyor. Bir diğer versiyonda ise hem standart hem de deluxe versiyonla birlikte Bat-Signal da geliyor. Yaklaşık 23cm uzunluğundaki Bat-Signal aksesuarı USB ile şarj edilebilir Led ışık da içermekte.

Figürün standart versiyonu 300$, deluxe versiyonu 375$ ve Bat-Signal içeren versiyonu da 515$ olarak Sideshow Collectibles sitesinde ön siparişe açıldı. Ayrıca Bat-Signal’ı 160$‘a ayrıca satın alabiliyorsunuz.

Figürün çıkış tarihinin ise 2023 Nisan – Eylül ayları arasında olması bekleniyor. Aşağıdaki linklerden ürünlere ulaşabilirsiniz.


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Batman-Comics — The Batman

BENZER HABERLER

“Black Panther: Wakanda Forever” filminden yeni görseller yayımlamdı!

0
  https://youtu.be/RlOB3UALvrQ Chadwick Boseman'ın kaybından sonra merakla beklenen Black Panther: Wakanda Forever filminden yeni görseller yayımlandı. 11 Ekim 2022 tarihinde vizyona girecek olan filmden Nakia, Riri Williams,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -