Salı, Mart 28, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHot Toys: The Book Of Boba Fett - Boba Fett 1/4 Ölçekli...

Hot Toys: The Book Of Boba Fett – Boba Fett 1/4 Ölçekli Figürü Geliyor!

Hot Toys, The Book Of Boba Fett dizisinden Boba Fett figürünü duyurdu. 1/4 ölçekli figür yaklaşık 18 inç (45 cm) boyunda ve 30’dan fazla noktadan artikülasyona sahip.

Figürün normal ve deluxe olmak üzere iki farklı versiyonu bulunuyor. Normal versiyonda figürün yanında değişebilen el modellemeleri, tüfeği ve tabancası, jetpack, alev makinesi, hologramlar ve stant bulunuyor. Deluxe versiyonda ise bunlara ek olarak LED aydınlatmalı diorama bulunuyor.

Sideshow Collectibles sitesinde ön siparişe sunulan figürün standart versiyonunun fiyatı 515$ olurken deluxe versiyonun fiyatı 625$ olarak açıklandı. Figürün çıkış tarihi ise 2023 yılının ikinci ile üçüncü çeyreği arasında olması bekleniyor.

 


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -