Pazartesi, Mart 27, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHot Toys: The Clone Wars - Obi-Wan Kenobi Figürü Geliyor!

Hot Toys: The Clone Wars – Obi-Wan Kenobi Figürü Geliyor!

Sonunda Hot Toys‘dan uzunca zamandır beklediğimiz haber geldi. 2023 yılının ilk Hot Toys haberi Clone Wars dizisinden Obi-Wan Kenobi oldu. Çoğu kişi bu figürün iptal edildiğini, hiç çıkış yapmayacağını düşünüyordu ama ben Hot Toys’a olan inancımı hiç bozmadım ve sonunda o gün geldi. Karşınızda Obi-Wan Kenobi.

Figür, yaklaşık olarak 30.5cm uzunluğunda durmakta. Kollarında, göğsünde ve bacaklarında klon zırhı bulunan Obi-Wan’ın yüz modellemesi de değiştirilmiş gibi. Revenge of the Sith filminin figürüyle kıyasladığım zaman saçları ve sakalı biraz daha kısa gibi geldi bana. Böyle hafiften de bir genç gibi gördüm ki bu çok hoşuma gitti. Savaş üç yıl sürse de savaşın sonunda Obi-Wan’a bir çöküntü gelmesi gayet normal sonuçta. Ayrıca figürde oynatılabilir göz sistemi de mevcut. Figürün aksesuarları ise sırasıyla şu şekilde:

  • 6 adet el modellemesi
  • Obi-Wan’ın kılıcının kabzası
  • 2 adet kılıç efekti
  • 1 adet LED aydınlatmalı kılıç kabzası
  • Pelerin
  • 1 adet Phase 1 klon kaskı
  • 1 adet Anakin hologramı
  • 1 adet dürbün

Şahsen figür için çok heyecanlandım. Uzun zamandır bekleyen biri olarak, figürün bekleyişimizi tatmin edeceğini söyleyebilirim. 2024 yılının ortalarına doğru çıkması planlanan figürün fiyat bilgisi ise Sideshow Collectibles sitesinde 279$ olarak açıklandı.


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -