Perşembe, Mart 23, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHot Toys: The Dark Knight Rises - Catwoman Figürünü Duyurdu!

Hot Toys: The Dark Knight Rises – Catwoman Figürünü Duyurdu!

Hot Toys, daha önce duyurduğu The Dark Knight Rises serisinden Batman figürüne ek olarak şimdi de Catwoman figürünü duyurdu. 1/6 ölçekli olan figür yaklaşık 11.5” (29cm) uzunluğa sahip.

Figürle birlikte birçok değiştirilebilir el modellemesi, gece görüş gözlüğü, tabanca, kırık Batman maskesi ve dioramalı bir stand geliyor. Figürde daha önceki versiyonunda olduğu gibi sentetik saç kullanmışlar.

2023 yılının ilk çeyreğinde çıkması beklenen figürün fiyatı ise Big Bad Toy Store sitesinde 299.99$ olarak açıklandı fakat Sideshow sitesinde bu fiyat düşecektir.

2012 yılında çıkış yapan figür serisini tekrardan piyasa süren Hot Toys, seriye diğer karakterleri de ekleyecek gibi görünüyor. Önümüzdeki dönemde karakterler duyurulacaktır.

 


 

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -