Salı, Eylül 27, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHot Toys: The Dark Knight Rises - Catwoman Figürünü Duyurdu!

Hot Toys: The Dark Knight Rises – Catwoman Figürünü Duyurdu!

Hot Toys, daha önce duyurduğu The Dark Knight Rises serisinden Batman figürüne ek olarak şimdi de Catwoman figürünü duyurdu. 1/6 ölçekli olan figür yaklaşık 11.5” (29cm) uzunluğa sahip.

Figürle birlikte birçok değiştirilebilir el modellemesi, gece görüş gözlüğü, tabanca, kırık Batman maskesi ve dioramalı bir stand geliyor. Figürde daha önceki versiyonunda olduğu gibi sentetik saç kullanmışlar.

2023 yılının ilk çeyreğinde çıkması beklenen figürün fiyatı ise Big Bad Toy Store sitesinde 299.99$ olarak açıklandı fakat Sideshow sitesinde bu fiyat düşecektir.

2012 yılında çıkış yapan figür serisini tekrardan piyasa süren Hot Toys, seriye diğer karakterleri de ekleyecek gibi görünüyor. Önümüzdeki dönemde karakterler duyurulacaktır.

 


 

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

BENZER HABERLER

The Black Series: The Mandalorian 3’lü Paketi Geliyor!

0
Hasbro, Star Wars ürünlerine yenilerinin eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri ürün ise The Black Series The Mandalorian, Ahsoka Tano ve Grogu 3'lü paketi oldu. Mandalorian...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -