Cuma, Haziran 25, 2021
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRHot Toys: The Mandaloiran - Kuiil ve Blurrg Seti Geliyor!

Hot Toys: The Mandaloiran – Kuiil ve Blurrg Seti Geliyor!

Hot Toys, The Mandalorian dizisinden Kuiil karakterinin 1/6 ölçekli figürünü duyurdu. Bunun yanı sıra Hot Toys, koleksiyonerlere Kuiil karakterini Blurrg ile birlikte set halinde de alma şansı sunuyor.

Kuiil figürü 9.5 inç (yaklaşık 24.5 cm) boyunda. Figürün yanında değiştirilebilir eller, blaster rifle, sinyal cihazı, sakinleştirici ok, sırt çantası, kova ve stant mevcut. Blurrg ise 14.5 inç (yaklaşık 37 cm) boyunda.

Sideshow internet sitesinde ön siparişe sunulan figürün fiyatı 245$ olarak açıklandı. Blurrg ile birlikte sunulan setin fiyatı ise 540$. 2022 yılının üçüncü çeyreğinde koleksiyonerlerle buluşması bekleniyor.

BENZER HABERLER

Iron Studios: Harley Quinn Prime Scale Heykeli Geliyor!

0
Geçtiğimiz günlerde Iron Studios, 1/3 ölçekli ''Harley Quinn Prime Scale'' heykeli için ön siparişleri açtı. 3 adet değiştirilebilen kafa modellemesi ile gelen heykel 26'' (yaklaşık...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Sihir Dükkanı - Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı - Figürcünün Seyir Defteri

Sihir Dükkanı – Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı – Figürcünün Seyir...

0
https://www.youtube.com/embed/hJtKXuOPs9E Figürcünün Seyir Defterinde bugün! Sevgili "Sihir Dükkanı" bize nefis bir kutu yolladı, kendilerine çok teşekkür ederiz! Biz kutuyu açarken inanılmaz heyecanlandık, tüm Potterheadlerin videoyu izlerken...
- Reklam -