Pazartesi, Mart 27, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHot Toys: The Mandalorian - Boba Fett Repaint Armor ve Throne Geliyor!

Hot Toys: The Mandalorian – Boba Fett Repaint Armor ve Throne Geliyor!

Hot Toys, daha önce The Mandalorian dizisinden Boba Fett figürünü duyurmuştu. Şimdi ise bu figürün Repaint Armor hali duyuruldu.

1/6 ölçekli figür yaklaşık 12 inç (30 cm) boyunda ve 30’dan fazla eklem noktasına sahip. Figürün yanında değişebilen el modellemeleri, bir adet blaster, bir adet rifle, efektlerle birlikte jetpack ve stant mevcut. Ayrıca figürü dizideki gibi taht ile sergilemek isteyen koleksiyonerler için de ayrı bir set duyuruldu.

Sideshow internet sitesinde ön siparişe sunulan figürün fiyatı ise 245$ ve 2022 yılının son çeyreğinde koleksiyonerlerle buluşması bekleniyor. Taht ile birlikte satılan versiyonun fiyatı ise 390$ ve onun da 2022 yılının son çeyreğinde çıkış yapması bekleniyor.

 

BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -