Cumartesi, Mayıs 8, 2021
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRHot Toys: The Mandalorian & IG-11 Duyuruldu!

Hot Toys: The Mandalorian & IG-11 Duyuruldu!

Mandalorian-gilleri seven Star Wars hayranları buraya! Star Wars hastaları buraya! STAR WARS PİJAMASI OLANLAR BU-RA-YA!

Jango ve Boba Fett’in hikayelerinden sonra, Star Wars evreninde başka bir savaşçı ortaya çıkıyor. The Mandalorian, İmparatorluğun yıkılmasından sonra ve First Order’ın ortaya çıkmasından öncesine dayanyor; galaksinin dışından, New Republic’in yetkisinden uzak, yalnız bir silahşörü takip ediyoruz.

İlk kez live-action olarak izleyici ile buluşacak bir Star Wars serisinin de gelişi ile birlikte, Hot Toys, karakterin 1/6 ölçek figürünü görücüye çıkardı!

Detayları özenle işlenmiş figürde, titizlikle hazırlanmış kask ve zırh parçaları, hava koşullarının resmedildiği kıyafetler, blaster tüfeği, blaster tabancası mevcut. Çöl temalı dioramayı desteklemek için eklenmiş bir bayrak, mızraklar ve savaş hasarlı Stormtrooper kaskı da figüre eklenen aksesuarlardan. 

[foogallery id=”25549″]

 

Serinin bir diğer karakteri IG-11 ise aynı şekilde zorlu koşullara maruz kalmış kıyafet detayları, iki blaster tabancası ve yine çöl temasını betimleyen bir base ile geliyor.

[foogallery id=”25575″]

BENZER HABERLER

Hasbro: ‘May the 4th’ Star Wars Ürünleri Duyuruldu!

0
Hasbro, 4 Mayıs Star Wars Günü düzenlediği Fan First Tuesday etkinliğinde yeni Star Wars ürünlerini duyurdu. Serilere göre listelenmiş halde aşağıda bulabilirsiniz. Yeni figür...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Kotobukiya (ArtFX+) – Star Wars R2-D2 & C-3PO İnceleme

0
May the 4th Be With You! 4 Mayıs Star Wars gününüz kutlu olsun! Günün ruhunu yaşatmak için koleksiyonumun en sevdiğim parçalarından olan R2-D2 ve C-3PO...
- Reklam -