Perşembe, Ağustos 11, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHot Toys: The Mandalorian & IG-11 Duyuruldu!

Hot Toys: The Mandalorian & IG-11 Duyuruldu!

Mandalorian-gilleri seven Star Wars hayranları buraya! Star Wars hastaları buraya! STAR WARS PİJAMASI OLANLAR BU-RA-YA!

Jango ve Boba Fett’in hikayelerinden sonra, Star Wars evreninde başka bir savaşçı ortaya çıkıyor. The Mandalorian, İmparatorluğun yıkılmasından sonra ve First Order’ın ortaya çıkmasından öncesine dayanyor; galaksinin dışından, New Republic’in yetkisinden uzak, yalnız bir silahşörü takip ediyoruz.

İlk kez live-action olarak izleyici ile buluşacak bir Star Wars serisinin de gelişi ile birlikte, Hot Toys, karakterin 1/6 ölçek figürünü görücüye çıkardı!

Detayları özenle işlenmiş figürde, titizlikle hazırlanmış kask ve zırh parçaları, hava koşullarının resmedildiği kıyafetler, blaster tüfeği, blaster tabancası mevcut. Çöl temalı dioramayı desteklemek için eklenmiş bir bayrak, mızraklar ve savaş hasarlı Stormtrooper kaskı da figüre eklenen aksesuarlardan. 

[foogallery id=”25549″]

 

Serinin bir diğer karakteri IG-11 ise aynı şekilde zorlu koşullara maruz kalmış kıyafet detayları, iki blaster tabancası ve yine çöl temasını betimleyen bir base ile geliyor.

[foogallery id=”25575″]
Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Sentinel: Marvel Comics- Loki Fighting Armor Figürünü Duyurdu!

0
Sentinel, karakterlerin Iron Man tarzı zırhlarının yer aldığı Marvel Fighting Armor serisine yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son duyurdukları figür ise MarvelComics - Loki...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -