Perşembe, Mart 30, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHot Toys: The Mandalorian & IG-11 Duyuruldu!

Hot Toys: The Mandalorian & IG-11 Duyuruldu!

Mandalorian-gilleri seven Star Wars hayranları buraya! Star Wars hastaları buraya! STAR WARS PİJAMASI OLANLAR BU-RA-YA!

Jango ve Boba Fett’in hikayelerinden sonra, Star Wars evreninde başka bir savaşçı ortaya çıkıyor. The Mandalorian, İmparatorluğun yıkılmasından sonra ve First Order’ın ortaya çıkmasından öncesine dayanyor; galaksinin dışından, New Republic’in yetkisinden uzak, yalnız bir silahşörü takip ediyoruz.

İlk kez live-action olarak izleyici ile buluşacak bir Star Wars serisinin de gelişi ile birlikte, Hot Toys, karakterin 1/6 ölçek figürünü görücüye çıkardı!

Detayları özenle işlenmiş figürde, titizlikle hazırlanmış kask ve zırh parçaları, hava koşullarının resmedildiği kıyafetler, blaster tüfeği, blaster tabancası mevcut. Çöl temalı dioramayı desteklemek için eklenmiş bir bayrak, mızraklar ve savaş hasarlı Stormtrooper kaskı da figüre eklenen aksesuarlardan. 

[foogallery id=”25549″]

 

Serinin bir diğer karakteri IG-11 ise aynı şekilde zorlu koşullara maruz kalmış kıyafet detayları, iki blaster tabancası ve yine çöl temasını betimleyen bir base ile geliyor.

[foogallery id=”25575″]
Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -