Pazar, Kasım 27, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHot Toys: The Mandalorian & IG-11 Duyuruldu!

Hot Toys: The Mandalorian & IG-11 Duyuruldu!

Mandalorian-gilleri seven Star Wars hayranları buraya! Star Wars hastaları buraya! STAR WARS PİJAMASI OLANLAR BU-RA-YA!

Jango ve Boba Fett’in hikayelerinden sonra, Star Wars evreninde başka bir savaşçı ortaya çıkıyor. The Mandalorian, İmparatorluğun yıkılmasından sonra ve First Order’ın ortaya çıkmasından öncesine dayanyor; galaksinin dışından, New Republic’in yetkisinden uzak, yalnız bir silahşörü takip ediyoruz.

İlk kez live-action olarak izleyici ile buluşacak bir Star Wars serisinin de gelişi ile birlikte, Hot Toys, karakterin 1/6 ölçek figürünü görücüye çıkardı!

Detayları özenle işlenmiş figürde, titizlikle hazırlanmış kask ve zırh parçaları, hava koşullarının resmedildiği kıyafetler, blaster tüfeği, blaster tabancası mevcut. Çöl temalı dioramayı desteklemek için eklenmiş bir bayrak, mızraklar ve savaş hasarlı Stormtrooper kaskı da figüre eklenen aksesuarlardan. 

[foogallery id=”25549″]

 

Serinin bir diğer karakteri IG-11 ise aynı şekilde zorlu koşullara maruz kalmış kıyafet detayları, iki blaster tabancası ve yine çöl temasını betimleyen bir base ile geliyor.

[foogallery id=”25575″]
Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER
Diamond Select Toys, G.I. Joe, Marvel ve Star Wars ağırlıklı yeni ürünlerini duyurdu! 

Diamond Select Toys: G.I. Joe, Marvel ve Star Wars figürleri!

0
Diamond Select Toys, G.I. Joe, Marvel ve Star Wars ağırlıklı yeni ürünlerini duyurdu! Uzun zamandır DST ürünleri almıyor ama açıkçası duyurdukları Doctor Strange heykeli ile...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy!

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy! Hem YouTube kanalında yeni başladığı Takipleştiklerim Show'u ve içerik üreticisi olarak...
- Reklam -