Salı, Mart 28, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHot Toys: The Mandalorian – Koska Reeves ve Axe Woves Figürleri!

Hot Toys: The Mandalorian – Koska Reeves ve Axe Woves Figürleri!

Hot Toys, The Mandalorian dizisinden Koska Reeves ve Axe Woves figürlerini duyurdu. Dizide bu ikili, Grogu’yu Moff Gideon’dan kurtarma görevinde Din Djarin’e katılan Bo-Katan Kryze liderliğindeki ekibin bir parçasıydı.

1/6 ölçekli figürlerden Koska Reeves, 11 inç (28 cm) boyunda ve 26 noktadan artikülasyona sahip. Figürün yanında aksesuar olarak kasksız kafa modellemesi, değişebilen eller, ışın tabancası ve tüfeği, kanca, alev efektleri, jetpack ve stant bulunuyor.

Axe Woves figürü ise yaklaşık 12 inç (30 cm) boyunda ve 30 noktadan artikülasyona sahip. Figürün yanında aksesuar olarak değişebilen eller, ışın tabancası, alev efektleri, jetpack ve stant bulunuyor.

Henüz ön siparişe sunulmayan figürlerin fiyat bilgileri de paylaşılmadı ancak 2023 yılının ikinci ile üçüncü çeyreği arasında çıkış yapmaları bekleniyor.


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -