Salı, Eylül 27, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHot Toys: The Mandalorian – Koska Reeves ve Axe Woves Figürleri!

Hot Toys: The Mandalorian – Koska Reeves ve Axe Woves Figürleri!

Hot Toys, The Mandalorian dizisinden Koska Reeves ve Axe Woves figürlerini duyurdu. Dizide bu ikili, Grogu’yu Moff Gideon’dan kurtarma görevinde Din Djarin’e katılan Bo-Katan Kryze liderliğindeki ekibin bir parçasıydı.

1/6 ölçekli figürlerden Koska Reeves, 11 inç (28 cm) boyunda ve 26 noktadan artikülasyona sahip. Figürün yanında aksesuar olarak kasksız kafa modellemesi, değişebilen eller, ışın tabancası ve tüfeği, kanca, alev efektleri, jetpack ve stant bulunuyor.

Axe Woves figürü ise yaklaşık 12 inç (30 cm) boyunda ve 30 noktadan artikülasyona sahip. Figürün yanında aksesuar olarak değişebilen eller, ışın tabancası, alev efektleri, jetpack ve stant bulunuyor.

Henüz ön siparişe sunulmayan figürlerin fiyat bilgileri de paylaşılmadı ancak 2023 yılının ikinci ile üçüncü çeyreği arasında çıkış yapmaları bekleniyor.


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

BENZER HABERLER

The Black Series: The Mandalorian 3’lü Paketi Geliyor!

0
Hasbro, Star Wars ürünlerine yenilerinin eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri ürün ise The Black Series The Mandalorian, Ahsoka Tano ve Grogu 3'lü paketi oldu. Mandalorian...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -