Perşembe, Ağustos 11, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHot Toys: The Punisher (War Machine Armor) Figürünü Duyurdu!!!

Hot Toys: The Punisher (War Machine Armor) Figürünü Duyurdu!!!

“No, not vengeance… Punishment.” – Frank Castle 

 

Hot Toys: Marvel Future Fight 1/6 The Punisher (War Machine Armor) Figürünü Duyurdu!!!
Hot Toys: Marvel Future Fight 1/6 The Punisher (War Machine Armor) Figürünü Duyurdu!!!

Bu harika haberi size takdim etmekten onur ve gurur duyarım efenim. Hot Toys, Marvel’ın önemli serilerini bir araya getiren Future Fight’tan War Machine zırhını giymiş Punisher’ın figürünü duyurdu. Hem War Machine hem de Punisher’ın karışımından oluşan bu aksiyon figürü kesinlikle harika gözüküyor.

Punisher’ın öfkesini ve adaletsizlikle baş etmesi için gereken araçların hepsi War Machine zırhında bulunduğu için adalet kalıcı bir şekilde yerini bulacağa benziyor. Daha fazla uzatmadan habere geçelim.  

Hot Toys: Marvel Future Fight 1/6 The Punisher (War Machine Armor) Figürünü Duyurdu!!!
Hot Toys: Marvel Future Fight 1/6 The Punisher (War Machine Armor) Figürünü Duyurdu!!!

Popüler oyunlardan biri olan Marvel Future Fight‘tan ilham alan, 1/6 özel olarak diecast malzemeden yapılmış Punisher (War Machine Armor) ile karşımızda. Yaklaşık 32,5 cm yüksekliğinde ve 30’dan fazla artikülasyon (eklem) noktasına sahip.

Figür içerisinde…

War Machine Zırhı giymiş Punisher, değiştirilebilir LED ışıklı kaskı, metalik siyah ve gümüş renkli zırhlı, beyaz kuru kafa motifleri ve aşınma efektli göğüs zırhına sahip. Aynı zamanda LED ışıklı repuslorlar, eklemli bir cephane kemeri ile omzunda bulunan mini gun, arkaya monte omuz topu, takılabilen patlama ve itme efekti aksesuarları, muazzam modellenmiş kafa modeliyle ve özel olarak tasarlanmış bir figür tabanı ile geliyor! 

Daha fazla bilgi almak için buradan Hot Toys’un sitesine gidebilirsiniz.

İleri ki zamanlarda daha fazla bilgi geldikçe aktarmaya devam edeceğiz. Takipte kalın!

[foogallery id=”18530″]
Kemal Deniz Gökçel
Kemal Deniz Gökçelhttp://www.figurcununseyirdefteri.com
1994'ayının sıcak bir Temmuz günü doğan Kemal Deniz GÖKÇEL oyunlar, filmler ve çizgi romanlarla haşır neşir olup, her türlü heykeli evine toplama isteği olan bir bireydir.
BENZER HABERLER

Sentinel: Marvel Comics- Loki Fighting Armor Figürünü Duyurdu!

0
Sentinel, karakterlerin Iron Man tarzı zırhlarının yer aldığı Marvel Fighting Armor serisine yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son duyurdukları figür ise MarvelComics - Loki...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -