Pazar, Eylül 25, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHot Toys: Warriors of Future - Tyler ve Johnson Figürlerini Duyurdu!

Hot Toys: Warriors of Future – Tyler ve Johnson Figürlerini Duyurdu!

Yapımı 2017’den beri süren ve 25 Ağustos’da vizyona girecek olan Çin asıllı Warriors of Future (Geleceğin Savaşçıları) isimli film için Hot Toys, 2 yeni figür duyurdu.

Filmin konusu ise bir meteor ile birlikte dünyaya düşen uzaylı formlar karşısında insanlığın karşı saldırısı olan özel bir askeri birlik üzerine, karakterlerin dolayısıyla figürlerin de tasarımları buna uygun yapılmış.

Filmdeki aktörlerin suratını yansıtmakla beraber figürlerin taktiksel maskelerinin içinde LED ışıklar bulunduğu için filmdeki gibi ışıklandırılabiliyorsunuz. Ayrıca figürlerin zırhları, Hot Toys’dan beklenileceği üzere filmdekine uygun ve oldukça gerçekçi görünmekteler.

May be an image of 1 person and text

 

Üstteki fotoğraflardaki Johnson (Sean Lau) modelinde olduğu gibi, Tyler (Louise Koo) modeli de aynı noktalardan LED ışık desteğiyle geliyor. Zırhları ve aksesuarları birebir aynı olan figürlerin yüz modellemeleri, zırhları kullanan karakterler farklı olduğu için birbirinden ayrılıyor.

Her iki figür de sırasıyla şu aksesuarlarla gelmekte:

  • 4 çift el modellemesi
  • 1 ağır makineli tüfek
  • 1 tabanca
  • 1 balta
  • 1 bıçak
  • 1 gaz bombası
  • 1 el bombası

Aksesuar anlamında dolu olan figürlerimiz, filmdeki sahnelerin atmosferlerini yakalamak adına taş şeklinde modellenmiş diorama stantlar ile birlikte geliyorlar.

Her biri 320$ olan figürlerin boyları yaklaşık 11.8” (30cm) uzunluğunda durmakta. Figürler şu anda Sideshow’un internet sitesinde ön siparişe açık durumda. Figürlerin 2023 Temmuz – Aralık ayları arasında çıkması bekleniyor. (Johnson / Tyler)

 

 


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER

The Black Series: The Mandalorian 3’lü Paketi Geliyor!

0
Hasbro, Star Wars ürünlerine yenilerinin eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri ürün ise The Black Series The Mandalorian, Ahsoka Tano ve Grogu 3'lü paketi oldu. Mandalorian...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -