Salı, Mart 28, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHot Toys: Warriors of Future - Tyler ve Johnson Figürlerini Duyurdu!

Hot Toys: Warriors of Future – Tyler ve Johnson Figürlerini Duyurdu!

Yapımı 2017’den beri süren ve 25 Ağustos’da vizyona girecek olan Çin asıllı Warriors of Future (Geleceğin Savaşçıları) isimli film için Hot Toys, 2 yeni figür duyurdu.

Filmin konusu ise bir meteor ile birlikte dünyaya düşen uzaylı formlar karşısında insanlığın karşı saldırısı olan özel bir askeri birlik üzerine, karakterlerin dolayısıyla figürlerin de tasarımları buna uygun yapılmış.

Filmdeki aktörlerin suratını yansıtmakla beraber figürlerin taktiksel maskelerinin içinde LED ışıklar bulunduğu için filmdeki gibi ışıklandırılabiliyorsunuz. Ayrıca figürlerin zırhları, Hot Toys’dan beklenileceği üzere filmdekine uygun ve oldukça gerçekçi görünmekteler.

May be an image of 1 person and text

 

Üstteki fotoğraflardaki Johnson (Sean Lau) modelinde olduğu gibi, Tyler (Louise Koo) modeli de aynı noktalardan LED ışık desteğiyle geliyor. Zırhları ve aksesuarları birebir aynı olan figürlerin yüz modellemeleri, zırhları kullanan karakterler farklı olduğu için birbirinden ayrılıyor.

Her iki figür de sırasıyla şu aksesuarlarla gelmekte:

  • 4 çift el modellemesi
  • 1 ağır makineli tüfek
  • 1 tabanca
  • 1 balta
  • 1 bıçak
  • 1 gaz bombası
  • 1 el bombası

Aksesuar anlamında dolu olan figürlerimiz, filmdeki sahnelerin atmosferlerini yakalamak adına taş şeklinde modellenmiş diorama stantlar ile birlikte geliyorlar.

Her biri 320$ olan figürlerin boyları yaklaşık 11.8” (30cm) uzunluğunda durmakta. Figürler şu anda Sideshow’un internet sitesinde ön siparişe açık durumda. Figürlerin 2023 Temmuz – Aralık ayları arasında çıkması bekleniyor. (Johnson / Tyler)

 

 


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -