Pazartesi, Mart 20, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHot Toys: What If…? - Infinity Ultron Figürü Geliyor!

Hot Toys: What If…? – Infinity Ultron Figürü Geliyor!

Hot Toys, Disney Plus platformunda yayınlanan What If…? animasyonundan Infinity Ultron figürünü duyurdu. Figür, dizinin eğer Age of Ultron filmi sırasında Ultron kazansaydı ve Vision’ın vücudunu ele geçirseydi neler olurdu temasını işlediği bölümündeki görüntüsüyle karşımıza çıkıyor.

1/6 ölçekli figür 15 inç (38 cm) boyunda ve 30’dan fazla noktadan artikülasyona sahip. Figürün yanında biri kasklı, biri de yüz plakasının açılıp kapanabilir olduğu iki kafa modellemesi, değişebilen eller, mızrak, kumaş pelerin ve stant bulunuyor. Ayrıca gözler ve Sonsuzluk Taşları LED aydınlatmaya sahip.

Sideshow internet sitesinde ön siparişe sunulan figürün fiyatı ise 425$ ve 2022 yılının son çeyreğinde koleksiyonerlerle buluşması bekleniyor.

 

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -