Çarşamba, Ağustos 17, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHot Toys: What If…? - Infinity Ultron Figürü Geliyor!

Hot Toys: What If…? – Infinity Ultron Figürü Geliyor!

Hot Toys, Disney Plus platformunda yayınlanan What If…? animasyonundan Infinity Ultron figürünü duyurdu. Figür, dizinin eğer Age of Ultron filmi sırasında Ultron kazansaydı ve Vision’ın vücudunu ele geçirseydi neler olurdu temasını işlediği bölümündeki görüntüsüyle karşımıza çıkıyor.

1/6 ölçekli figür 15 inç (38 cm) boyunda ve 30’dan fazla noktadan artikülasyona sahip. Figürün yanında biri kasklı, biri de yüz plakasının açılıp kapanabilir olduğu iki kafa modellemesi, değişebilen eller, mızrak, kumaş pelerin ve stant bulunuyor. Ayrıca gözler ve Sonsuzluk Taşları LED aydınlatmaya sahip.

Sideshow internet sitesinde ön siparişe sunulan figürün fiyatı ise 425$ ve 2022 yılının son çeyreğinde koleksiyonerlerle buluşması bekleniyor.

 

BENZER HABERLER

Queen Studios: The Batman Figürünü Duyurdu!

0
Sevgili ahali, çok müşkül bir durumdayım. Müşküliyetimin sebebi ise Queen Studios'un 1/6 ölçekli figür serisi olan InArt serisinden duyurdukları The Batman figürü. InArt serisinin dördüncü...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -