Perşembe, Haziran 8, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHot Toys: Yeni Star Wars Attack of the Clones – Jango Fett...

Hot Toys: Yeni Star Wars Attack of the Clones – Jango Fett Figürü!

Hot Toys Star Wars: Attack of the ClonesJango Fett figüründen yeni fotoğraflar paylaştı. Figür kelle avcısının Star Wars Episode Attack of The Clones filmindeki hali baz alınarak yapılmış. 1/6 ölçeğinde yapılan figür 12 inç (yaklaşık 30.4 cm) uzunluğunda ve 30 adet artikülasyon noktasına sahip.

Figür savaş hasarlı ve normal olmak üzere iki adet kask ve karakterin filmlerdeki oyuncusu baz alınarak yapılmış bir adet de kafa modellemesi ile birlikte geliyor. Figürün yanında 6 çift değiştirilebilir el, çıkarılabilir bir adet tunik, 2 adet tabanca, bir adet comlink, çıkarılabilir füzeleri olan bir adet jetpack, jetpack için itici efektleri, alev silahı için efektler, kancalı bir adet kırbaç, bir adet kilit kırıcı ve bir adet de figür standı bulunuyor.

Hot Toys Yeni Star Wars: Attack of the Clones – Jango Fett Figürünü Duyurdu!

Ön sipariş daha başlamadı ve figür ile ilgili herhangi bir fiyat bilgisi paylaşılmadı. Figürün 2022 yılının ilk ve ikinci çeyreği arasında çıkması bekleniyor. Yeni bilgiler geldikçe sizler ile paylaşacağız. Takipte kalın!

Hot Toys Yeni Star Wars: Attack of the Clones – Jango Fett Figürünü Duyurdu!

Hot Toys Yeni Star Wars: Attack of the Clones – Jango Fett Figürünü Duyurdu!

BENZER HABERLER

Hot Toys: Hong Kong’da The Flash Filmi İçin Sergi Açıyor!

0
Bu yaz Hot Toys, Warner Bros. yapımlarından esinlenerek 100. yıl dönemini kutlamak için bir dizi etkinlik düzenliyor. Öncelikle DC'nin The Flash filmini konu alan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM & İNCELEME @Creality3D ​

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM...

0
FSD'DE BUGÜN! Sevgili FSD Ahalisi, biliyorsunuz ki bir süredir diorama çalışmaları yapmaktayım. Bunun için airbrush'ından tutun da dramere kadar bir çok alet edindim ve çalışmalarıma...
- Reklam -