Pazartesi, Mart 20, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHot Toys: Zack Snyder’s Justice League – Cyborg Figürünü Duyurdu!

Hot Toys: Zack Snyder’s Justice League – Cyborg Figürünü Duyurdu!

Hot Toys‘dan fotoğraf ve tüm ayrıntıları merakla beklenen Cyborg figürü sonunda duyuruldu. Yaklaşık 12 inç (30 cm) uzunluğundaki figür, gelecek yılın sonlarına doğru raflarda ki yerini alacak.

Cyborg figürü, yaklaşık 30 eklem noktası bulundurmakla birlikte, birden fazla değiştirilebilir el, LED aydınlatma efektli bir kafa modellemesi, LED aydınlatmalı plazma topları, bir roketatar, bir kalkan, itici efekt parçaları ve bir figür standı içeriyor.

Figürün bir de Exclusive versiyonu mevcut olacak ve ışıklı LED efektli tamamen maskelenmiş bir kafa modellemesi içerecek.

Fiyatı henüz açıklanmayan figürün 2022’nin Dördüncü Çeyreği ile 2023’ün İlk Çeyreği arasında piyasaya sürüleceği açıklandı.

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -