Çarşamba, Ağustos 17, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHot Toys: Zack Snyder’s Justice League – Cyborg Figürünü Duyurdu!

Hot Toys: Zack Snyder’s Justice League – Cyborg Figürünü Duyurdu!

Hot Toys‘dan fotoğraf ve tüm ayrıntıları merakla beklenen Cyborg figürü sonunda duyuruldu. Yaklaşık 12 inç (30 cm) uzunluğundaki figür, gelecek yılın sonlarına doğru raflarda ki yerini alacak.

Cyborg figürü, yaklaşık 30 eklem noktası bulundurmakla birlikte, birden fazla değiştirilebilir el, LED aydınlatma efektli bir kafa modellemesi, LED aydınlatmalı plazma topları, bir roketatar, bir kalkan, itici efekt parçaları ve bir figür standı içeriyor.

Figürün bir de Exclusive versiyonu mevcut olacak ve ışıklı LED efektli tamamen maskelenmiş bir kafa modellemesi içerecek.

Fiyatı henüz açıklanmayan figürün 2022’nin Dördüncü Çeyreği ile 2023’ün İlk Çeyreği arasında piyasaya sürüleceği açıklandı.

BENZER HABERLER

Queen Studios: The Batman Figürünü Duyurdu!

0
Sevgili ahali, çok müşkül bir durumdayım. Müşküliyetimin sebebi ise Queen Studios'un 1/6 ölçekli figür serisi olan InArt serisinden duyurdukları The Batman figürü. InArt serisinin dördüncü...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -