Pazartesi, Mart 27, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHot Toys'dan 1989 Batman ve Batmobile Geliyor!

Hot Toys’dan 1989 Batman ve Batmobile Geliyor!

Selamlar sevgili FSD ahalisi! Güzel vatanımızın yaşadığı afet ardından ilk defa bir haberle karşınıza çıkıyoruz. Bu zorlu süreçte herkes elinden geleni yaptı ve yapmaya da devam ediyor. Figürcünün Seyir Defteri ekibi olarak bizler de afet bölgesindeki kardeşlerimize moral olması adına bir oyuncak kampanyası düzenledik. Hâlâ devam eden kampanyamıza destek olmak için bizlerle Discord sunucumuzdan iletişime geçebilirsiniz. Discord linkimiz haberin sonunda mevcut. Bir daha böyle acılar yaşamamak dileğiyle.

Hot Toys, 2022 yılında geleceğini duyurduğu 1989 serisinden Batman figürü hakkındaki detayları sonunda paylaştı. Figürün yanı sıra Batmobile‘i de duyurdular.

 

Batman

Hot Toys; 1989 yılında çıkan, yönetmenliğini Tim Burton‘un yaptığı ve Michael Keaton‘un başrolünde olduğu Batman filminin figürlerini yeniden yapacağını duyurduğunda Batman severler olarak gayet heyecanlanmıştık. Hot Toys, yine bu heyecanımızı boşa çıkartmadı ve çok güzel bir ’89 Batman figürü duyurdu.

Yaklaşık 30cm uzunluğundaki figür hem Standart hem de Deluxe versiyon ile karşımıza çıkıyor. Aksesuarlar ise sırasıyla şu şekilde olacak:

  • 8 adet el modellemesi
  • 3 adet ağız modellemesi
  • Grappel Gun
  • Line Launcher
  • Bir ipin bağlı olduğu Batarang
  • 2 adet ninja yıldızı
  • 3 adet gaz kapsülü
  • Beyaz topuklu ayakkabı
  • Batmobile kumandası
  • Bomba zamanlayıcısı

Birçok aksesuarla gelen Batman figürünün Deluxe versiyonunda ise bu aksesuarlara ek olarak yaklaşık 44cm uzunluğundaki büyük bir çatı dioraması bulunmakta. Ayrıca şunu da belirteyim ki figürde oynatılabilir gözler mevcut.

Figürün ön siparişleri Sideshow Collectibles sitesinde Standart versiyonu 279$, Deluxe versiyonu 345$ olarak açıldı. Çıkış tarihinin ise 2024 ortalarında olması bekleniliyor.

 

Batmobile

Batman figürüyle duyurulan Batmobile aracı 100cm uzunlukta, 40cm genişlikte ve 25cm yükseklikte durmakta.

Aksesuar olarak üstünde takılabilen makineli silahlar ve yanlarına takılabilen 2 adet kanat ile gelen Batmobile’in detayları da çok güzel durmakta. Benzin deposunun kapağını dahi açabildiğiniz aracın Motor kısmında ve içerisinde LED aydınlatmalar da mevcut.

Yine Sideshow Collectibles sitesinde ön siparişi açılan Batmobile’in fiyatı ise 715$. Çıkış tarihinin de yine Batman figürü gibi 2024 ortalarında olması bekleniyor.

Son olarak bu seriden Batcomputer dioramasının da geleceği duyurulmuştu fakat şu an için bir detay gelmedi. Önümüzdeki dönemde Batcomputer hakkında detayların gelmesini de bekliyoruz.Darth Vader Star Wars GIF - Darth Vader Star Wars Rule The Galaxy - Discover & Share GIFs

Discord’a Katılmak için:

DISCORD

Fsd’yi Desteklemek İçin:

BYNOGAME
► FSD Dükkan:
Basmatik
Tisho

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Instagram
Facebook
Twitter

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -