Cuma, Eylül 30, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHot Toys'dan 2 Yeni Iron Man Figürü Geliyor!

Hot Toys’dan 2 Yeni Iron Man Figürü Geliyor!

Hot Toys, yaptığı son paylaşımla 2 yeni Iron Man figürü duyurdu. Daha önceden duyurdukları The Origins Collection serisi Iron Man figürüne ek olarak bu sefer de The Origin Collections War Machine ve The Origin Collections Iron Man (Stealth Armor) figürünü duyurdu.

 

The Origins Collection – Iron Man (Stealth Armor)

İlk defa 1981 yılında Invincible Iron Man #152 sayısıyla çıkış yapan Stealth Armor Iron Man, 1/6 ölçeğiyle karşımıza geliyor.

Yaklaşık 33cm uzunluğundaki figür; aksesuar olarak 2 adet değiştirilebilir maske modellemesi, 1 çift göğüs zırhı, 3 çift el modellemesi ve değiştirilebilir diğer zırh parçalarıyla gelmekte.

Gözlerinde ve göğüsünde LED aydınlatmaya sahip olan figürün fiyatı 375$ olarak açıklandı. Figürün çıkış tarihinin ise 2023 Nisan – Eylül ayları arasında olması bekleniyor. Figüre Sideshow Collectibles sitesinden ulaşabilirsiniz.

Iron Man - Stealth Armor

The Origins Collection – War Machine

The Origins Collection serisine eklenen bir diğer figür de War Machine karakteri oldu.

1979 yılında çıkış yapan Iron Man #118 sayısıyla hayatımıza giren War Machine karakterinin 1/6 ölçekli figürü yaklaşık olarak 32cm uzunluğa sahip.

Aksesuar olarak sadece 6 adet el modellemesi ve sırtına takılan silahlarla gelen figürün fiyatı, yine diğer figürde olduğu gibi 375$ bandında.

Yine gözlerinde ve göğüsünde LED aydıntalma bulunan figürün çıkış tarihinin 2023 sonunda olması bekleniyor. Figüre Sideshow Collectibles sitesinden ulaşabilirsiniz.

Ayrıca bu iki figürün yanı sıra Hot Toys, Lightyear filminden Buzz Lightyear karakterinin figürünü de yapacaklarını duyurdu fakat heniz bir bilgi paylaşılmadı.

Iron Man - Stealth Armor 1

Iron Man - Stealth Armor 2

Iron Man - War Machine

Iron Man - War Machine 1


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER

“Black Panther: Wakanda Forever” filminden yeni görseller yayımlamdı!

0
  https://youtu.be/RlOB3UALvrQ Chadwick Boseman'ın kaybından sonra merakla beklenen Black Panther: Wakanda Forever filminden yeni görseller yayımlandı. 11 Ekim 2022 tarihinde vizyona girecek olan filmden Nakia, Riri Williams,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -