Salı, Eylül 27, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHot Toys'dan Back to the Future III - Marty ve Doc Figürleri...

Hot Toys’dan Back to the Future III – Marty ve Doc Figürleri Geliyor!

Hot Toys, geçtiğimiz günlerde Back to the Future serisine yeniden giriş yapmıştı. Daha önce çıkarttıkları Marty McFly ve Doc Brown figürlerini biraz daha eklemeler yapıp piyasaya sürmüşlerdi (habere buradan ulaşabilirsiniz). Bugün ise serinin üçüncü ve son filminde Marty McFly ve Doc Brown figürlerini duyurdu.

Marty McFly figürü yaklaşık 11” (28cm) uzunluğunda. Aksesuar olarak; bir ponço, birçok değiştirilebilir el, turta tabağı, bir altıpatlar, göğsüne takılan kurşun geçirmez plaka, hoverboard, filmden aşina olduğumuz fotoğraflar ve standı mevcut.

Doc Brown figürü ise yaklaşık 12” (30.5 cm) uzunluğunda. Aksesuar olarak; birçok değiştirilebilir el, bir tüfek, bir altıpatlar, minyatür Delorean, bir cep saati ve standı mevcut.

Figürlerin fiyatları ve çıkış tarihleri henüz belli değil fakat 2023 yılının 2. çeyreğinde piyasada olması bekleniyor. Şahsım adına bu iki figürü koleksiyonuma eklemek için sabırsızlanıyorum.

BENZER HABERLER

The Black Series: The Mandalorian 3’lü Paketi Geliyor!

0
Hasbro, Star Wars ürünlerine yenilerinin eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri ürün ise The Black Series The Mandalorian, Ahsoka Tano ve Grogu 3'lü paketi oldu. Mandalorian...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -