Cuma, Mart 24, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHot Toys'dan Back to the Future III - Marty ve Doc Figürleri...

Hot Toys’dan Back to the Future III – Marty ve Doc Figürleri Geliyor!

Hot Toys, geçtiğimiz günlerde Back to the Future serisine yeniden giriş yapmıştı. Daha önce çıkarttıkları Marty McFly ve Doc Brown figürlerini biraz daha eklemeler yapıp piyasaya sürmüşlerdi (habere buradan ulaşabilirsiniz). Bugün ise serinin üçüncü ve son filminde Marty McFly ve Doc Brown figürlerini duyurdu.

Marty McFly figürü yaklaşık 11” (28cm) uzunluğunda. Aksesuar olarak; bir ponço, birçok değiştirilebilir el, turta tabağı, bir altıpatlar, göğsüne takılan kurşun geçirmez plaka, hoverboard, filmden aşina olduğumuz fotoğraflar ve standı mevcut.

Doc Brown figürü ise yaklaşık 12” (30.5 cm) uzunluğunda. Aksesuar olarak; birçok değiştirilebilir el, bir tüfek, bir altıpatlar, minyatür Delorean, bir cep saati ve standı mevcut.

Figürlerin fiyatları ve çıkış tarihleri henüz belli değil fakat 2023 yılının 2. çeyreğinde piyasada olması bekleniyor. Şahsım adına bu iki figürü koleksiyonuma eklemek için sabırsızlanıyorum.

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -