Pazartesi, Ekim 25, 2021
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRHot Toys'dan Loki ve Sylvie Figürleri Geliyor!

Hot Toys’dan Loki ve Sylvie Figürleri Geliyor!

Hot Toys, Disney Plus tarafından yayınlanan ve 6 bölümlük ilk sezonuyla Marvel hayranlarının beğenisini toplayan Loki dizisinden Loki ve Sylvie karakterlerinin figürlerini duyurdu.

1/6 ölçekli figürlerden Loki, 12.2 inç (31 cm) boyutundayken, Sylvie figürü ise 11 inç (28 cm) boyutunda.

Loki ve Sylvie figürlerinin aksesuar olarak oldukça zengin bir içeriğe sahip olduğunu söylemeden geçemeyeceğiz. Loki figürü aksesuar olarak birçok değişebilen el modellemeleri, 2 adet kılıç, 2 adet hançer, kılıç kını ve farklı modellemelere sahip Miss Minutes hologramları ile birlikte daha birçok aksesuara sahip olacak. Sylvie figürü ise Loki’nin aksesuarları ile hemen hemen aynı olacak fakat sayıca daha az aksesuar ile gelecek.

Ön-siparişe sunulan figürlerden Loki 275$, Sylvie 270$ fiyata sahip. İki figürün de 2023 yılının ilk çeyreğinde koleksiyonerlerle buluşması bekleniyor. Siz de bu iki karakterin figürlerini koleksiyonlarınıza katmayı düşünüyorsanız, göz atmadan geçmemenizi öneririz.

 

BENZER HABERLER
The Black Series HasLab: Rancor™ Figürü, Fonlanmaya Başlandı!

The Black Series HasLab: Rancor™ Figürü, Fonlanmaya Başlandı!

0
Hasbro'nun bir sonraki Haslab projesi resmi olarak duyuruldu ve şuanda hasbropulse.com'da  fonlamaya başlandı! Hasbro bildiğiniz üzere bazı projelerini takipçilerinin fonlaması yardımıyla çıkartmaya başladı. Bu projelerin...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Kotobukiya - Star Wars ArtFX+ Luke Skywalker & Princess Leia | Figürcünün Seyir Defteri | S1-B1

Kotobukiya – Star Wars ArtFX+ Luke Skywalker & Princess Leia |...

0
Figürcünün Seyir Defterinde bugün! A long time ago in a galaxy far far away... Kotobukiya'nın Star Wars ArtFX+ serisinde kaldığımız yerden devam ediyoruz! Uzun zamandır...
- Reklam -