Pazartesi, Mart 20, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHot Toys'dan Loki ve Sylvie Figürleri Geliyor!

Hot Toys’dan Loki ve Sylvie Figürleri Geliyor!

Hot Toys, Disney Plus tarafından yayınlanan ve 6 bölümlük ilk sezonuyla Marvel hayranlarının beğenisini toplayan Loki dizisinden Loki ve Sylvie karakterlerinin figürlerini duyurdu.

1/6 ölçekli figürlerden Loki, 12.2 inç (31 cm) boyutundayken, Sylvie figürü ise 11 inç (28 cm) boyutunda.

Loki ve Sylvie figürlerinin aksesuar olarak oldukça zengin bir içeriğe sahip olduğunu söylemeden geçemeyeceğiz. Loki figürü aksesuar olarak birçok değişebilen el modellemeleri, 2 adet kılıç, 2 adet hançer, kılıç kını ve farklı modellemelere sahip Miss Minutes hologramları ile birlikte daha birçok aksesuara sahip olacak. Sylvie figürü ise Loki’nin aksesuarları ile hemen hemen aynı olacak fakat sayıca daha az aksesuar ile gelecek.

Ön-siparişe sunulan figürlerden Loki 275$, Sylvie 270$ fiyata sahip. İki figürün de 2023 yılının ilk çeyreğinde koleksiyonerlerle buluşması bekleniyor. Siz de bu iki karakterin figürlerini koleksiyonlarınıza katmayı düşünüyorsanız, göz atmadan geçmemenizi öneririz.

 

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -