Çarşamba, Ağustos 17, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHot Toys'dan Loki ve Sylvie Figürleri Geliyor!

Hot Toys’dan Loki ve Sylvie Figürleri Geliyor!

Hot Toys, Disney Plus tarafından yayınlanan ve 6 bölümlük ilk sezonuyla Marvel hayranlarının beğenisini toplayan Loki dizisinden Loki ve Sylvie karakterlerinin figürlerini duyurdu.

1/6 ölçekli figürlerden Loki, 12.2 inç (31 cm) boyutundayken, Sylvie figürü ise 11 inç (28 cm) boyutunda.

Loki ve Sylvie figürlerinin aksesuar olarak oldukça zengin bir içeriğe sahip olduğunu söylemeden geçemeyeceğiz. Loki figürü aksesuar olarak birçok değişebilen el modellemeleri, 2 adet kılıç, 2 adet hançer, kılıç kını ve farklı modellemelere sahip Miss Minutes hologramları ile birlikte daha birçok aksesuara sahip olacak. Sylvie figürü ise Loki’nin aksesuarları ile hemen hemen aynı olacak fakat sayıca daha az aksesuar ile gelecek.

Ön-siparişe sunulan figürlerden Loki 275$, Sylvie 270$ fiyata sahip. İki figürün de 2023 yılının ilk çeyreğinde koleksiyonerlerle buluşması bekleniyor. Siz de bu iki karakterin figürlerini koleksiyonlarınıza katmayı düşünüyorsanız, göz atmadan geçmemenizi öneririz.

 

BENZER HABERLER

Queen Studios: The Batman Figürünü Duyurdu!

0
Sevgili ahali, çok müşkül bir durumdayım. Müşküliyetimin sebebi ise Queen Studios'un 1/6 ölçekli figür serisi olan InArt serisinden duyurdukları The Batman figürü. InArt serisinin dördüncü...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -