Salı, Mart 28, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHot Toys'dan Marty McFly ve Doc Brown Figürleri!

Hot Toys’dan Marty McFly ve Doc Brown Figürleri!

Hot Toys, yıllar önce çıkartmış oldukları Back to the Future serisini yeniden piyasaya süreceklerini duyurdu.

Marty McFly ve Doc. Brown figürlerini yeniden duyuran Hot Toys, figürleri önceki versiyonlarına göre biraz daha geliştirmiş gibi gözüküyor. Yüz modellemesi anlamında daha iyi bir iş çıkarttıkları söylenebilir, ki önceki versiyonlar da hiç fena değildi.

1/6 ölçeğindeki Marty McFly figürü yine klasik kırmızı şişme yeleği ve kotuyla karşımıza çıkmakta. Fakat bu sefer yanında filmden aşina olduğumuz Einstein (Doc. Brown’un köpeği) de set içerisinde yer alıyor.

Marty McFly, aksesuar paketinde kırmızı çantası, kaykayı, kamerası, kaset çaları, kulaklığı ve siyah saati ile karşımıza çıkıyor.

Einstein figürü ise yaklaşık 8cm boyutunda ve gayet başarılı bir işçiliğe sahip.

1/6 ölçekli Doc. Brown figürü ise karşımıza hem Standart hem de Deluxe olmak üzere iki ayrı versiyon ile çıkıyor. İlk filmdeki arabayı test ettikleri sahnede giyindiği beyaz tulum ile gelen figür, aksesuar olarak da çok dolu.

Doc. Brown figürü ile birlikte gelen aksesuarlar ise; kalemleri, not defteri, kronometresi ve saati iken, Einstein’in aksesuar paketinde ise boynuna astığı kronometresi, beline taktığı çanta ve aletleri ve son olarakta arabayı uzaktan kontrol etmesine yarayan kumandası var. Bu aksesuarlara ek olarak sadece Deluxe versiyonda olacak olan Plutonium çantası da mevcut.

Figürlerin fiyatları henüz belli olmasa da çıkış tarihleri 2023 Şubat olarak öngörülüyor.

BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -