Pazartesi, Mart 20, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHot Toys'dan President Loki Figürü Geliyor!

Hot Toys’dan President Loki Figürü Geliyor!

Hot Toys, Disney Plus platformunda yayınlanan Loki dizisinden figürler duyurmaya devam ediyor. Yakın zamanda Loki ve Sylvie figürlerini duyuran firma, bugün de President Loki figürünü duyurdu.

1/6 ölçekli figür 12.2 inç (31 cm) ve 30’dan fazla noktadan artikülasyona sahip. Figürün yanında aksesuar olarak değişebilen el modellemeleri, baston, iki adet hançer, dizi logosunun da yer aldığı bir arkaplan ve stant mevcut. Ayrıca dizide çok sevilen Alligator Loki de figürle birlikte geliyor.

Ön siparişe sunulan figürün fiyatı ise 285$ ve 2023 yılının ikinci çeyreğinde koleksiyonerlerle buluşması bekleniyor. Eğer siz de bir Loki hayranıysanız bu figüre göz atmadan geçmeyin deriz.

 

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -