Cuma, Eylül 30, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHot Toys'dan Spider-Man "Integrated Suit" Geliyor!

Hot Toys’dan Spider-Man “Integrated Suit” Geliyor!

Hot Toys, Spider-Man: No Way Home filminden gelen yeni fragmanla birlikte Spider-Man “Integrated Suit” figürünü duyurdu. 1/6 ölçekli figür, yaklaşık 11 inç (28 cm) boyunda ve 30’dan fazla noktadan artikülasyona sahip. Figürün hem standart hem deluxe versiyonu bulunmakta.

Standart versiyonda figürün yanında aksesuar olarak biri maskeli biri maskesiz olmak üzere iki adet kafa modellemesi, değişebilen gözler, çeşitli el modellemeleri, maske, cep telefonu, ağ efektleri ve kanatları, örümcek bacakları ve figür standı mevcut. Deluxe versiyonda bunlara ek olarak yarı maskeli bir kafa modellemesi ve dinamik pozlamalar için diorama base bulunmakta.

Sideshow internet sitesinde ön siparişe sunulan figürün standart versiyonu 285$, deluxe versiyonu ise 425$ fiyatsa sahip. Ayrıca figürün 2023 yılının ilk çeyreğinde koleksiyonerlerle buluşması bekleniyor.

BENZER HABERLER

“Black Panther: Wakanda Forever” filminden yeni görseller yayımlamdı!

0
  https://youtu.be/RlOB3UALvrQ Chadwick Boseman'ın kaybından sonra merakla beklenen Black Panther: Wakanda Forever filminden yeni görseller yayımlandı. 11 Ekim 2022 tarihinde vizyona girecek olan filmden Nakia, Riri Williams,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -