Perşembe, Mart 23, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHot Toys'dan Spider-Man "Integrated Suit" Geliyor!

Hot Toys’dan Spider-Man “Integrated Suit” Geliyor!

Hot Toys, Spider-Man: No Way Home filminden gelen yeni fragmanla birlikte Spider-Man “Integrated Suit” figürünü duyurdu. 1/6 ölçekli figür, yaklaşık 11 inç (28 cm) boyunda ve 30’dan fazla noktadan artikülasyona sahip. Figürün hem standart hem deluxe versiyonu bulunmakta.

Standart versiyonda figürün yanında aksesuar olarak biri maskeli biri maskesiz olmak üzere iki adet kafa modellemesi, değişebilen gözler, çeşitli el modellemeleri, maske, cep telefonu, ağ efektleri ve kanatları, örümcek bacakları ve figür standı mevcut. Deluxe versiyonda bunlara ek olarak yarı maskeli bir kafa modellemesi ve dinamik pozlamalar için diorama base bulunmakta.

Sideshow internet sitesinde ön siparişe sunulan figürün standart versiyonu 285$, deluxe versiyonu ise 425$ fiyatsa sahip. Ayrıca figürün 2023 yılının ilk çeyreğinde koleksiyonerlerle buluşması bekleniyor.

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -