Perşembe, Mart 23, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHot Toys'dan The Clone Wars - Captain Vaughn ve Clone Trooper...

Hot Toys’dan The Clone Wars – Captain Vaughn ve Clone Trooper Jesse!

Hot Toys, Star Wars The Clone Wars serisinden Captain Vaughn ve Clone Trooper Jesse figürlerini duyurdu. 1/6 ölçekli figürler yaklaşık 12 inç (30 cm) boyunda ve 30’dan fazla noktadan artikülasyona sahip.

İki figürün de yanında aksesuar olarak değişebilen eller, ikişer adet blaster ve stant mevcut. Bunların dışında Captain Vaughn figürünün yanında Ahsoka Tano ve Captain Rex’in hologramları bulunurken, Clone Trooper Jesse figürünün yanında ise biri kasklı, bir kasksız olmak üzere iki adet kafa modellemesi, makro dürbün, LAAT ve Darth Sidious’un hologramları bulunuyor.

Sideshow internet sitesinde ön siparişe sunulan figürlerden Clone Trooper Jesse 285$, Captain Vaughn ise 250$ olarak paylaşıldı. Ayrıca figürlerin 2022 yılının son çeyreğinde çıkış yapmaları bekleniyor.

 

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -