Salı, Eylül 27, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHot Toys'dan The Clone Wars - Captain Vaughn ve Clone Trooper...

Hot Toys’dan The Clone Wars – Captain Vaughn ve Clone Trooper Jesse!

Hot Toys, Star Wars The Clone Wars serisinden Captain Vaughn ve Clone Trooper Jesse figürlerini duyurdu. 1/6 ölçekli figürler yaklaşık 12 inç (30 cm) boyunda ve 30’dan fazla noktadan artikülasyona sahip.

İki figürün de yanında aksesuar olarak değişebilen eller, ikişer adet blaster ve stant mevcut. Bunların dışında Captain Vaughn figürünün yanında Ahsoka Tano ve Captain Rex’in hologramları bulunurken, Clone Trooper Jesse figürünün yanında ise biri kasklı, bir kasksız olmak üzere iki adet kafa modellemesi, makro dürbün, LAAT ve Darth Sidious’un hologramları bulunuyor.

Sideshow internet sitesinde ön siparişe sunulan figürlerden Clone Trooper Jesse 285$, Captain Vaughn ise 250$ olarak paylaşıldı. Ayrıca figürlerin 2022 yılının son çeyreğinde çıkış yapmaları bekleniyor.

 

BENZER HABERLER

The Black Series: The Mandalorian 3’lü Paketi Geliyor!

0
Hasbro, Star Wars ürünlerine yenilerinin eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri ürün ise The Black Series The Mandalorian, Ahsoka Tano ve Grogu 3'lü paketi oldu. Mandalorian...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -