Perşembe, Ağustos 11, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHot Toys'dan The Mandalorian Boba Fett Figürü Geliyor!

Hot Toys’dan The Mandalorian Boba Fett Figürü Geliyor!

 

Hot Toys, The Mandalorian serisinde müthiş bir tasarım ile tekrardan karşımıza çıkan Boba Fett için; ”Hot Toys 1/6th scale Boba Fett (Deluxe Version) Collectible Set” figürünü duyurdu.

Deluxe setin içerisinde 2 farklı figür gelmekte.

Bu figürlerden ilki Boba’nın zırhsız, siyah kıyafeti ile olan hali. Bunun yanında Boba’nın silahları, Stormtrooper kaskı ile gelmekte.

Diğer figür ise, aynı zamanda ”Standart Versiyonda” da bulunan Mandalore zırhlı Boba Fett figürü. Bu figürde ise Boba’nın hasar görmüş zırhı, jetpack, Boba’nın silahı, alev efektleri, bir çok değiştirilebilir el ve her iki figür için de kayalık görünümlü base gelmekte.

Figürlerin fiyatının ve çıkış tarihinin ne zaman olacağı hakkında şu an için bir bilgi verilmedi. İlerleyen zamanlarda gelişmeleri aktaracağız.

 

BENZER HABERLER

Sentinel: Marvel Comics- Loki Fighting Armor Figürünü Duyurdu!

0
Sentinel, karakterlerin Iron Man tarzı zırhlarının yer aldığı Marvel Fighting Armor serisine yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son duyurdukları figür ise MarvelComics - Loki...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -