Salı, Mart 21, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHot Toys'dan The Mandalorian Boba Fett Figürü Geliyor!

Hot Toys’dan The Mandalorian Boba Fett Figürü Geliyor!

 

Hot Toys, The Mandalorian serisinde müthiş bir tasarım ile tekrardan karşımıza çıkan Boba Fett için; ”Hot Toys 1/6th scale Boba Fett (Deluxe Version) Collectible Set” figürünü duyurdu.

Deluxe setin içerisinde 2 farklı figür gelmekte.

Bu figürlerden ilki Boba’nın zırhsız, siyah kıyafeti ile olan hali. Bunun yanında Boba’nın silahları, Stormtrooper kaskı ile gelmekte.

Diğer figür ise, aynı zamanda ”Standart Versiyonda” da bulunan Mandalore zırhlı Boba Fett figürü. Bu figürde ise Boba’nın hasar görmüş zırhı, jetpack, Boba’nın silahı, alev efektleri, bir çok değiştirilebilir el ve her iki figür için de kayalık görünümlü base gelmekte.

Figürlerin fiyatının ve çıkış tarihinin ne zaman olacağı hakkında şu an için bir bilgi verilmedi. İlerleyen zamanlarda gelişmeleri aktaracağız.

 

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -