Pazartesi, Mart 20, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHot Toys'dan The Vision (White) Figürü ve Scarlet Witch Güncellemesi!

Hot Toys’dan The Vision (White) Figürü ve Scarlet Witch Güncellemesi!

Hot Toys, gelmekte olan ”WandaVision – The Vision (White)” 1/6 ölçekli figürü için fotoğraflar ve aynı zamanda da figür hakkında detaylar yayınladı. 12.5 ınch’in (yaklaşık 31 cm) biraz altında olan figür aynı zamanda 30 yerden de ekleme sahip.

The Vision figürü ayrıca değiştirilebilen gözlere, kafasında ışıklı bir aksesuara, enerji ışını efektine, birden fazla değiştirilebilen ellere ve de bir figür standına sahip olacak. 250$ olarak fiyatlandırılacak figürün ön siparişleri de başladı. Figürün 2022 yılının 3. veya 4. çeyreğinde raflarda yerini alması bekleniyor. Figüre Sideshow Collectibles sitesinden ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Hot Toys daha önce duyurduğu Scarlet Witch 1/6 figürü için de yeni bir kafa tasarımını paylaştı. Fotoğrafları aşağıdan görebilirsiniz.

(Haberi yazdığı için Hakan Yiğit Kumru‘ya teşekkür ederiz.)

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -