Salı, Ağustos 16, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHot Toys'dan The Vision (White) Figürü ve Scarlet Witch Güncellemesi!

Hot Toys’dan The Vision (White) Figürü ve Scarlet Witch Güncellemesi!

Hot Toys, gelmekte olan ”WandaVision – The Vision (White)” 1/6 ölçekli figürü için fotoğraflar ve aynı zamanda da figür hakkında detaylar yayınladı. 12.5 ınch’in (yaklaşık 31 cm) biraz altında olan figür aynı zamanda 30 yerden de ekleme sahip.

The Vision figürü ayrıca değiştirilebilen gözlere, kafasında ışıklı bir aksesuara, enerji ışını efektine, birden fazla değiştirilebilen ellere ve de bir figür standına sahip olacak. 250$ olarak fiyatlandırılacak figürün ön siparişleri de başladı. Figürün 2022 yılının 3. veya 4. çeyreğinde raflarda yerini alması bekleniyor. Figüre Sideshow Collectibles sitesinden ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Hot Toys daha önce duyurduğu Scarlet Witch 1/6 figürü için de yeni bir kafa tasarımını paylaştı. Fotoğrafları aşağıdan görebilirsiniz.

(Haberi yazdığı için Hakan Yiğit Kumru‘ya teşekkür ederiz.)

BENZER HABERLER

Queen Studios: The Batman Figürünü Duyurdu!

0
Sevgili ahali, çok müşkül bir durumdayım. Müşküliyetimin sebebi ise Queen Studios'un 1/6 ölçekli figür serisi olan InArt serisinden duyurdukları The Batman figürü. InArt serisinin dördüncü...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -