Çarşamba, Temmuz 28, 2021
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRHot Toys'dan The Vision (White) Figürü ve Scarlet Witch Güncellemesi!

Hot Toys’dan The Vision (White) Figürü ve Scarlet Witch Güncellemesi!

Hot Toys, gelmekte olan ”WandaVision – The Vision (White)” 1/6 ölçekli figürü için fotoğraflar ve aynı zamanda da figür hakkında detaylar yayınladı. 12.5 ınch’in (yaklaşık 31 cm) biraz altında olan figür aynı zamanda 30 yerden de ekleme sahip.

The Vision figürü ayrıca değiştirilebilen gözlere, kafasında ışıklı bir aksesuara, enerji ışını efektine, birden fazla değiştirilebilen ellere ve de bir figür standına sahip olacak. 250$ olarak fiyatlandırılacak figürün ön siparişleri de başladı. Figürün 2022 yılının 3. veya 4. çeyreğinde raflarda yerini alması bekleniyor. Figüre Sideshow Collectibles sitesinden ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Hot Toys daha önce duyurduğu Scarlet Witch 1/6 figürü için de yeni bir kafa tasarımını paylaştı. Fotoğrafları aşağıdan görebilirsiniz.

(Haberi yazdığı için Hakan Yiğit Kumru‘ya teşekkür ederiz.)

BENZER HABERLER

McFarlane Toys Sayesinde DC Direct Geri Dönüyor!

0
İptali ile bütün koleksiyonerleri üzen DC Direct serisinin geri dönüşü müjdelendi. Mcfarlane Toys ve DC lisans anlaşmalarını genişletti. Mcfarlane Toys, DC Direct adı altında...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Sihir Dükkanı - Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı - Figürcünün Seyir Defteri

Sihir Dükkanı – Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı – Figürcünün Seyir...

0
https://www.youtube.com/embed/hJtKXuOPs9E Figürcünün Seyir Defterinde bugün! Sevgili "Sihir Dükkanı" bize nefis bir kutu yolladı, kendilerine çok teşekkür ederiz! Biz kutuyu açarken inanılmaz heyecanlandık, tüm Potterheadlerin videoyu izlerken...
- Reklam -