Salı, Ağustos 16, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHot Toys’tan Spider-Man (Black and Gold Suit) Görücüye Çıktı!

Hot Toys’tan Spider-Man (Black and Gold Suit) Görücüye Çıktı!

Geçtiğimiz günlerde Marvel, Spider-Man: No Way Home filminin bazı figürlerini tanıttı. Bunlardan şüphesiz en ilgi çekeni ise siyah ve altın tonlarında olan Spider-Man kostümüydü.Şimdi de Hot Toys kendi ürettiği 1/6 ölçekli siyah ve altın tonlarındaki yeni Spider-Man figürünü görücüye çıkarttı.

Spider-Man: No Way Home (Black and Gold Suit) Spider-Man figürü iki tane maskeli ve maskesiz olmak üzere kafa, değiştirilebilen gözler, yüksek derecede detaylı bir suit, bir eldiven, maskeli kafa için değiştirilebilen gözler, değiştirilebilen eller, ağ efekti ve bir tane de figür standı içeriyor.

Spider-Man figürü için ön siparişlerin ise 14 Temmuz’da diğer bazı figürler ile birlikte başlaması bekleniyor. Görselleri aşağıdan bulabilirsiniz:

(Haberi yazdığı için Hakan Yiğit Kumru‘ya teşekkür ederiz.)

BENZER HABERLER

Queen Studios: The Batman Figürünü Duyurdu!

0
Sevgili ahali, çok müşkül bir durumdayım. Müşküliyetimin sebebi ise Queen Studios'un 1/6 ölçekli figür serisi olan InArt serisinden duyurdukları The Batman figürü. InArt serisinin dördüncü...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -