Pazartesi, Mart 20, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHot Toys’tan Spider-Man (Black and Gold Suit) Görücüye Çıktı!

Hot Toys’tan Spider-Man (Black and Gold Suit) Görücüye Çıktı!

Geçtiğimiz günlerde Marvel, Spider-Man: No Way Home filminin bazı figürlerini tanıttı. Bunlardan şüphesiz en ilgi çekeni ise siyah ve altın tonlarında olan Spider-Man kostümüydü.Şimdi de Hot Toys kendi ürettiği 1/6 ölçekli siyah ve altın tonlarındaki yeni Spider-Man figürünü görücüye çıkarttı.

Spider-Man: No Way Home (Black and Gold Suit) Spider-Man figürü iki tane maskeli ve maskesiz olmak üzere kafa, değiştirilebilen gözler, yüksek derecede detaylı bir suit, bir eldiven, maskeli kafa için değiştirilebilen gözler, değiştirilebilen eller, ağ efekti ve bir tane de figür standı içeriyor.

Spider-Man figürü için ön siparişlerin ise 14 Temmuz’da diğer bazı figürler ile birlikte başlaması bekleniyor. Görselleri aşağıdan bulabilirsiniz:

(Haberi yazdığı için Hakan Yiğit Kumru‘ya teşekkür ederiz.)

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -