Çarşamba, Temmuz 28, 2021
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRHot Toys’tan Spider-Man (Black and Gold Suit) Görücüye Çıktı!

Hot Toys’tan Spider-Man (Black and Gold Suit) Görücüye Çıktı!

Geçtiğimiz günlerde Marvel, Spider-Man: No Way Home filminin bazı figürlerini tanıttı. Bunlardan şüphesiz en ilgi çekeni ise siyah ve altın tonlarında olan Spider-Man kostümüydü.Şimdi de Hot Toys kendi ürettiği 1/6 ölçekli siyah ve altın tonlarındaki yeni Spider-Man figürünü görücüye çıkarttı.

Spider-Man: No Way Home (Black and Gold Suit) Spider-Man figürü iki tane maskeli ve maskesiz olmak üzere kafa, değiştirilebilen gözler, yüksek derecede detaylı bir suit, bir eldiven, maskeli kafa için değiştirilebilen gözler, değiştirilebilen eller, ağ efekti ve bir tane de figür standı içeriyor.

Spider-Man figürü için ön siparişlerin ise 14 Temmuz’da diğer bazı figürler ile birlikte başlaması bekleniyor. Görselleri aşağıdan bulabilirsiniz:

(Haberi yazdığı için Hakan Yiğit Kumru‘ya teşekkür ederiz.)

BENZER HABERLER

McFarlane Toys Sayesinde DC Direct Geri Dönüyor!

0
İptali ile bütün koleksiyonerleri üzen DC Direct serisinin geri dönüşü müjdelendi. Mcfarlane Toys ve DC lisans anlaşmalarını genişletti. Mcfarlane Toys, DC Direct adı altında...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Sihir Dükkanı - Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı - Figürcünün Seyir Defteri

Sihir Dükkanı – Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı – Figürcünün Seyir...

0
https://www.youtube.com/embed/hJtKXuOPs9E Figürcünün Seyir Defterinde bugün! Sevgili "Sihir Dükkanı" bize nefis bir kutu yolladı, kendilerine çok teşekkür ederiz! Biz kutuyu açarken inanılmaz heyecanlandık, tüm Potterheadlerin videoyu izlerken...
- Reklam -