Pazartesi, Mart 20, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHot Toys'tan Yeni Venom Figürü Geliyor!

Hot Toys’tan Yeni Venom Figürü Geliyor!

Hot Toys, Venom: Let There Be Carnage filminden Carnage figüründen sonra Venom figürünü de duyurdu. 1/6 ölçekli figür yaklaşık 15 inç (38 cm) boyunda ve 20’den fazla noktadan artikülasyona sahip. Figürün yanında aksesuar olarak biri Venomized Eddie Brock olmak üzere toplamda üç adet kafa modellemesi, değiştirilebilen el ve dil modellemeleri, sopa, figürün sırtına takılabilen simbiyot aksesuarları ve stant bulunuyor.

Sideshow internet sitesinde ön siparişe sunulan figürün fiyatı ise 440$ ve 2023 yılının ilk çeyreğinde koleksiyonerlerle buluşması bekleniyor.

Ayrıca serinin ilk filmindeki Venom figürünün hayranlar tarafından çok beğenildiğini ve tükendiğini de göz önünde bulundurursak bu figürü almayı düşünüyorsanız elinizi çabuk tutun deriz.

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -