Perşembe, Ağustos 11, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHot Toys'tan Yeni Venom Figürü Geliyor!

Hot Toys’tan Yeni Venom Figürü Geliyor!

Hot Toys, Venom: Let There Be Carnage filminden Carnage figüründen sonra Venom figürünü de duyurdu. 1/6 ölçekli figür yaklaşık 15 inç (38 cm) boyunda ve 20’den fazla noktadan artikülasyona sahip. Figürün yanında aksesuar olarak biri Venomized Eddie Brock olmak üzere toplamda üç adet kafa modellemesi, değiştirilebilen el ve dil modellemeleri, sopa, figürün sırtına takılabilen simbiyot aksesuarları ve stant bulunuyor.

Sideshow internet sitesinde ön siparişe sunulan figürün fiyatı ise 440$ ve 2023 yılının ilk çeyreğinde koleksiyonerlerle buluşması bekleniyor.

Ayrıca serinin ilk filmindeki Venom figürünün hayranlar tarafından çok beğenildiğini ve tükendiğini de göz önünde bulundurursak bu figürü almayı düşünüyorsanız elinizi çabuk tutun deriz.

BENZER HABERLER

Sentinel: Marvel Comics- Loki Fighting Armor Figürünü Duyurdu!

0
Sentinel, karakterlerin Iron Man tarzı zırhlarının yer aldığı Marvel Fighting Armor serisine yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son duyurdukları figür ise MarvelComics - Loki...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -