Cuma, Mart 24, 2023
Ana SayfaHABERLERIcon Heroes'dan SDCC'ye Özel Street Fighter - Blanka Heykelleri Geliyor!

Icon Heroes’dan SDCC’ye Özel Street Fighter – Blanka Heykelleri Geliyor!

Bildiğiniz gibi Comic Conlar’ın en büyüklerinden biri olan San Diego Comic Con (SDCC), 21-24 Temmuz 2022 tarihleri arasında düzenlenecek. Birçok markadan yeni ürünler göreceğimiz Comic Con için bazı markalar çıkartacakları ürünleri önceden duyurdu. Icon Heroes da bu markalar arasında oldu.

San Diego Comic Con’a özel olarak Street Fighter serisinden 2 farklı Blanka heykeli duyuran Icon Heroes, heykellerini sınırlı sayıda tutacağını da açıkladı.

Heykellerden biri, turuncu renkte ve mavi saçları olan Street Fighter Blanka Hyper Fighting heykeli ve diğeri ise mavi renkli ve turuncu saçları olan Street Fighter Blanka Player 2 heykeli oldu.

9” (22.8cm) uzunluğundaki heykellerin ikisi de 100 adet ile sınırlı olacak. Heykellerin fiyatları ise 165$ olarak açıklandı. Maalesef sadece Comic Con’a özel olan heykeli bulmak pek kolay olmayacak.

qOXNXGfK

ZU_bB8SI


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -