Pazartesi, Mart 27, 2023
Ana SayfaOYUNLARİlk Witcher Oyununun Remake'i Duyuruldu!

İlk Witcher Oyununun Remake’i Duyuruldu!

The Witcher külliyatını başlatan oyun remake ile tekrardan geliyor!

The Witcher serisi büyük çoğunluğumuzun gönlünde taht kurmuş bir seri. Sevgili Witcher’ımız Geralt ile kimimiz ilk oyunla kimimiz de ödüllere doymak bilmeyen The Witcher 3 Wild Hunt oyunu ile tanıştık. (kitaplarla tanışanlara da saygılarımızı iletiyoruz).

CD Projekt Red tarafından ilk oyunun tekrar yapımının geliştirildiğinin ve henüz erken aşamada olduğunun müjdesi verildi.

Unreal Engine 5 oyun motorunda geliştirilen oyun CD Projekt Red firmasının destekleriyle beraber Fool’s Theory adlı bir Polonya firması tarafından geliştiriliyor. Geliştirici firmanın Polonyalı olmasının çok iyi bir haber olduğunu düşünüyorum çünkü Polonya’da doğmuş ve büyütülmüş bu serinin havasını yine en iyi Polonyalıların verebileceğine inanıyorum.

Daha öncesinde “Canis Majoris” kod adı ile duyurulan ve ilk oyunun tekrar yapımı olduğu ortaya çıkan bu oyunu hevesle bekliyoruz. 2. ve 3. oyunu tekrardan oynamak için de güzel bir bahane olacağına inanıyoruz.

 

BENZER HABERLER

Star Wars: Jedi: Survivor Oyunundan Yeni Tanıtım Fragmanı!

0
Star Wars: Jedi: Fallen Order'ın devam oyunu olan Jedi: Survivor oyunundan yeni bir fragman geldi. Bu fragmanla birlikte oyunun ön siparişleri açıldı ve Türkiye...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -