Pazartesi, Haziran 21, 2021
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRINTO THE SPIDER VERSE BLU RAY ÖN-SİPARİŞE AÇILDI!

INTO THE SPIDER VERSE BLU RAY ÖN-SİPARİŞE AÇILDI!

INTO THE SPIDER VERSE BLU RAY

Into the  Spider Verse‘ü nasıl bilirsiziniz?” Biz ekipçe seviyoruz kendisini. Hazır almış olduğu Oscar’la iyice gazlanmış olan filmin Blu Ray’i ön-siparişe açıldı. “Peki bunda bizi bağlayan olay ne?” diye merak ediyorsanız: Blu Ray, Miles Morales Action Figure bundle’ı ile geliyor. Walmart exclusive olan bu bundle’ı ne yazık ki Türkiye’den ulaşamıyoruz. Farklı yollarla ulaşmak tabii hala serbest.

Fotoğrafından figürü tam anlamak mümkün değil fakat “Figür daha iyi olabilir miydi?” diye düşünmekten kendimi alamıyorum. Hala en azından bir Legends veya Diamond Select serisi için beklemekteyim. Firmaların bu kadar büyük bir balığı kaçıracağına düşünmüyorum ya da cephanelerini devam filmlerine saklıyorlar kim bilir.

Fiyat performans açısından gayet iyi olan bu set imkanı olan ve filmi çok sevenler için iyi bir bundle, fiyatı ise $27.96.

Ürünün Walmart sayfasına ise buradan ulaşabilirsiniz.

BENZER HABERLER

Hasbro: The Bad Batch Serisinden İlk The Vintage Collection Figürleri!

0
Hasbro, The Bad Batch dizisinden 4 yeni The Vintage Collection figürü duyurdu. 4-Pack halinde olan bu figürler; Captain Ballast, Captain Rex, Captain Grey ve...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Sihir Dükkanı - Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı - Figürcünün Seyir Defteri

Sihir Dükkanı – Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı – Figürcünün Seyir...

0
https://www.youtube.com/embed/hJtKXuOPs9E Figürcünün Seyir Defterinde bugün! Sevgili "Sihir Dükkanı" bize nefis bir kutu yolladı, kendilerine çok teşekkür ederiz! Biz kutuyu açarken inanılmaz heyecanlandık, tüm Potterheadlerin videoyu izlerken...
- Reklam -