Salı, Şubat 7, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜINTO THE SPIDER VERSE BLU RAY ÖN-SİPARİŞE AÇILDI!

INTO THE SPIDER VERSE BLU RAY ÖN-SİPARİŞE AÇILDI!

INTO THE SPIDER VERSE BLU RAY

Into the  Spider Verse‘ü nasıl bilirsiziniz?” Biz ekipçe seviyoruz kendisini. Hazır almış olduğu Oscar’la iyice gazlanmış olan filmin Blu Ray’i ön-siparişe açıldı. “Peki bunda bizi bağlayan olay ne?” diye merak ediyorsanız: Blu Ray, Miles Morales Action Figure bundle’ı ile geliyor. Walmart exclusive olan bu bundle’ı ne yazık ki Türkiye’den ulaşamıyoruz. Farklı yollarla ulaşmak tabii hala serbest.

Fotoğrafından figürü tam anlamak mümkün değil fakat “Figür daha iyi olabilir miydi?” diye düşünmekten kendimi alamıyorum. Hala en azından bir Legends veya Diamond Select serisi için beklemekteyim. Firmaların bu kadar büyük bir balığı kaçıracağına düşünmüyorum ya da cephanelerini devam filmlerine saklıyorlar kim bilir.

Fiyat performans açısından gayet iyi olan bu set imkanı olan ve filmi çok sevenler için iyi bir bundle, fiyatı ise $27.96.

Ürünün Walmart sayfasına ise buradan ulaşabilirsiniz.

BENZER HABERLER

Hasbro’dan Transformers: Rise of the Beasts – Scourge Figürü!

0
Hasbro, Transformers tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son çıkardıkları figür ise ''Transformers Studio Series 101: Rise of the Beasts - Scourge'' figürü oldu. Figür,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -