Salı, Haziran 6, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜINTO THE SPIDER VERSE BLU RAY ÖN-SİPARİŞE AÇILDI!

INTO THE SPIDER VERSE BLU RAY ÖN-SİPARİŞE AÇILDI!

INTO THE SPIDER VERSE BLU RAY

Into the  Spider Verse‘ü nasıl bilirsiziniz?” Biz ekipçe seviyoruz kendisini. Hazır almış olduğu Oscar’la iyice gazlanmış olan filmin Blu Ray’i ön-siparişe açıldı. “Peki bunda bizi bağlayan olay ne?” diye merak ediyorsanız: Blu Ray, Miles Morales Action Figure bundle’ı ile geliyor. Walmart exclusive olan bu bundle’ı ne yazık ki Türkiye’den ulaşamıyoruz. Farklı yollarla ulaşmak tabii hala serbest.

Fotoğrafından figürü tam anlamak mümkün değil fakat “Figür daha iyi olabilir miydi?” diye düşünmekten kendimi alamıyorum. Hala en azından bir Legends veya Diamond Select serisi için beklemekteyim. Firmaların bu kadar büyük bir balığı kaçıracağına düşünmüyorum ya da cephanelerini devam filmlerine saklıyorlar kim bilir.

Fiyat performans açısından gayet iyi olan bu set imkanı olan ve filmi çok sevenler için iyi bir bundle, fiyatı ise $27.96.

Ürünün Walmart sayfasına ise buradan ulaşabilirsiniz.

BENZER HABERLER

Hot Toys: The Flash – Batman and Batcycle Figürünü Duyurdu!

0
Hot Toys, önümüzdeki aylarda çıkacak olan The Flash filminden Ben Affleck'in canlandırdığı Batman karakterini ve Batcycle aracını duyurdu. Bundan önce yine The Flash filminden...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM & İNCELEME @Creality3D ​

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM...

0
FSD'DE BUGÜN! Sevgili FSD Ahalisi, biliyorsunuz ki bir süredir diorama çalışmaları yapmaktayım. Bunun için airbrush'ından tutun da dramere kadar bir çok alet edindim ve çalışmalarıma...
- Reklam -