Salı, Mart 21, 2023
Ana SayfaHABERLERIron Studios: 1/3 Ölçekte Joker Heykeli!

Iron Studios: 1/3 Ölçekte Joker Heykeli!

Iron Studios, 1/3 ölçekteki yeni Joker heykelini ön-siparişe açtı!

DC evreninin The Clown Prince of Crime‘ı Joker; bu kez Ivan Reis‘ın konsept çalışmalarından cana gelip koleksiyonlarımızdaki yerini almak için fırsat kolluyor! Çok ciddi olarak ifade edebilirim ki uzun zamandır gördüğüm en şahane Joker heykellerinden birisini çıkartmış Iron Studios!

Brazilya’dan kopup dünyada adını duyuran ve koleksiyoncuların yeni gözdelerinden birisi olan Iron Studios, 1/3 ölçeğindeki (yaklaşık 84 cm) heykelde polystone kullanmış. Tabii ki her heykel elle boyanmış. Net olarak ifade etmem gerekirse heykelin her bir detayından büyük keyif aldım!

1000 dolar fiyatı olan heykelin, İki adet değiştirilebilir kafası ve iki sol el, iki sağ el olmak üzere değişken parçaları da sizin olacak. Bonus olarak Ivan Reis‘in nefis bir çalışması da sizlerin olacak. Heykeli Sideshow ve Iron Studios‘un sitelerinden taksit seçenekleri ile ön sipariş verebilirsiniz.


Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -