Perşembe, Ağustos 11, 2022
Ana SayfaHABERLERIron Studios: 1/3 Ölçekte Joker Heykeli!

Iron Studios: 1/3 Ölçekte Joker Heykeli!

Iron Studios, 1/3 ölçekteki yeni Joker heykelini ön-siparişe açtı!

DC evreninin The Clown Prince of Crime‘ı Joker; bu kez Ivan Reis‘ın konsept çalışmalarından cana gelip koleksiyonlarımızdaki yerini almak için fırsat kolluyor! Çok ciddi olarak ifade edebilirim ki uzun zamandır gördüğüm en şahane Joker heykellerinden birisini çıkartmış Iron Studios!

Brazilya’dan kopup dünyada adını duyuran ve koleksiyoncuların yeni gözdelerinden birisi olan Iron Studios, 1/3 ölçeğindeki (yaklaşık 84 cm) heykelde polystone kullanmış. Tabii ki her heykel elle boyanmış. Net olarak ifade etmem gerekirse heykelin her bir detayından büyük keyif aldım!

1000 dolar fiyatı olan heykelin, İki adet değiştirilebilir kafası ve iki sol el, iki sağ el olmak üzere değişken parçaları da sizin olacak. Bonus olarak Ivan Reis‘in nefis bir çalışması da sizlerin olacak. Heykeli Sideshow ve Iron Studios‘un sitelerinden taksit seçenekleri ile ön sipariş verebilirsiniz.


Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Altın Palmiye Ödüllü Triangle of Sadness’dan İlk Fragman Geldi!

0
İsveç'in Altın Palmiye'li kendine has yönetmeni Ruben Östlund'un 2022 Cannes Film Festivali'nde gösterilen ve kadrosunda Woody Harrelson'u barındıran yeni filmi Triangle of Sadness, bir...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -