Pazar, Mayıs 28, 2023
Ana SayfaHABERLERIron Studios: Batman & The Joker 1/10 Ölçek Heykeller!

Iron Studios: Batman & The Joker 1/10 Ölçek Heykeller!

Iron Studios, 1966 Batman  ve Joker heykellerini duyurdu! 


Favori markalarımdan birisi olmasına ramak kalan Iron Studios, duyurduğu 2 adet ’66 yılı Batman ve Joker heykeli ile hunharca kalbimi kazanmayı başardı! Bir Batman sever olarak, 66 dönemi en sevdiğim zamanlardan birisidir. Hem Hot Toys hemde Funko’nun 66 serisine sahip birisi olarak Iron Studios’un bu setini koleksiyonuma yüzde yüz ekleyeceğimi söyleyebilirim. 

2 heykelde 66 TV Dizisinin 3. sezon “Surf’s Up! Joker’s Under!“ bölümünden esinlenme. Batman 8 inç (20 cm), Joker ise 9 inç (22 cm) ebatında. Dizide ki sahnede olduğu gibi ikisi de sörf tahtasının üzerinde nefis güzel bir işçilik ile modellenmişler. Polystone’dan üretilen heykeller el ile boyanmış ve sınırlı sayıda üretilmiş. 

 

Heykellerin her biri 149,99 dolar fiyatla satışa sunulacak ve 2021’in ikinci çeyreğinde piyasaya sürülecekler. Ayrıca yine her zaman ki gibi heykelleri taksitlendirme ile alabilirsiniz. 

 

 

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Hot Toys’dan The Flash – Batman (Modern Suit) Figürü Geliyor!

0
Hot Toys, The Flash filminden Michael Keaton'un canlandırdığı Batman'in Batman (Modern Suit) figürünü duyurdu. 11.5'' (30cm) uzunluğunda duran figür aksesuarları ise şu şekilde: 6 adet değiştirilebilir...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM & İNCELEME @Creality3D ​

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM...

0
FSD'DE BUGÜN! Sevgili FSD Ahalisi, biliyorsunuz ki bir süredir diorama çalışmaları yapmaktayım. Bunun için airbrush'ından tutun da dramere kadar bir çok alet edindim ve çalışmalarıma...
- Reklam -