Perşembe, Ağustos 11, 2022
Ana SayfaHABERLERIron Studios: Batman & The Joker 1/10 Ölçek Heykeller!

Iron Studios: Batman & The Joker 1/10 Ölçek Heykeller!

Iron Studios, 1966 Batman  ve Joker heykellerini duyurdu! 


Favori markalarımdan birisi olmasına ramak kalan Iron Studios, duyurduğu 2 adet ’66 yılı Batman ve Joker heykeli ile hunharca kalbimi kazanmayı başardı! Bir Batman sever olarak, 66 dönemi en sevdiğim zamanlardan birisidir. Hem Hot Toys hemde Funko’nun 66 serisine sahip birisi olarak Iron Studios’un bu setini koleksiyonuma yüzde yüz ekleyeceğimi söyleyebilirim. 

2 heykelde 66 TV Dizisinin 3. sezon “Surf’s Up! Joker’s Under!“ bölümünden esinlenme. Batman 8 inç (20 cm), Joker ise 9 inç (22 cm) ebatında. Dizide ki sahnede olduğu gibi ikisi de sörf tahtasının üzerinde nefis güzel bir işçilik ile modellenmişler. Polystone’dan üretilen heykeller el ile boyanmış ve sınırlı sayıda üretilmiş. 

 

Heykellerin her biri 149,99 dolar fiyatla satışa sunulacak ve 2021’in ikinci çeyreğinde piyasaya sürülecekler. Ayrıca yine her zaman ki gibi heykelleri taksitlendirme ile alabilirsiniz. 

 

 

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Sentinel: Marvel Comics- Loki Fighting Armor Figürünü Duyurdu!

0
Sentinel, karakterlerin Iron Man tarzı zırhlarının yer aldığı Marvel Fighting Armor serisine yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son duyurdukları figür ise MarvelComics - Loki...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -