Pazar, Kasım 27, 2022
Ana SayfaHABERLERIron Studios: Batman & The Joker 1/10 Ölçek Heykeller!

Iron Studios: Batman & The Joker 1/10 Ölçek Heykeller!

Iron Studios, 1966 Batman  ve Joker heykellerini duyurdu! 


Favori markalarımdan birisi olmasına ramak kalan Iron Studios, duyurduğu 2 adet ’66 yılı Batman ve Joker heykeli ile hunharca kalbimi kazanmayı başardı! Bir Batman sever olarak, 66 dönemi en sevdiğim zamanlardan birisidir. Hem Hot Toys hemde Funko’nun 66 serisine sahip birisi olarak Iron Studios’un bu setini koleksiyonuma yüzde yüz ekleyeceğimi söyleyebilirim. 

2 heykelde 66 TV Dizisinin 3. sezon “Surf’s Up! Joker’s Under!“ bölümünden esinlenme. Batman 8 inç (20 cm), Joker ise 9 inç (22 cm) ebatında. Dizide ki sahnede olduğu gibi ikisi de sörf tahtasının üzerinde nefis güzel bir işçilik ile modellenmişler. Polystone’dan üretilen heykeller el ile boyanmış ve sınırlı sayıda üretilmiş. 

 

Heykellerin her biri 149,99 dolar fiyatla satışa sunulacak ve 2021’in ikinci çeyreğinde piyasaya sürülecekler. Ayrıca yine her zaman ki gibi heykelleri taksitlendirme ile alabilirsiniz. 

 

 

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER
Diamond Select Toys, G.I. Joe, Marvel ve Star Wars ağırlıklı yeni ürünlerini duyurdu! 

Diamond Select Toys: G.I. Joe, Marvel ve Star Wars figürleri!

0
Diamond Select Toys, G.I. Joe, Marvel ve Star Wars ağırlıklı yeni ürünlerini duyurdu! Uzun zamandır DST ürünleri almıyor ama açıkçası duyurdukları Doctor Strange heykeli ile...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy!

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy! Hem YouTube kanalında yeni başladığı Takipleştiklerim Show'u ve içerik üreticisi olarak...
- Reklam -