Çarşamba, Temmuz 28, 2021
Ana SayfaHEYKELIron Studios: Black Widow Movie – Yelena Belova Heykeli!

Iron Studios: Black Widow Movie – Yelena Belova Heykeli!

Iron Studios, önümüzdeki günlerde vizyona girecek olan Black Widow filminden yeni heykeller duyurmaya devam ediyor. Bu kapsamda filmde Florence Pugh tarafından canlandırılan Yelena Belova karakterinin de heykeli duyuruldu.

1/10 ölçekli heykel yaklaşık 7 inç (18 cm) boyunda ve polystone malzemeden üretiliyor. Heykeli tek başına sergileyebileceğiniz gibi filmdeki diğer karakterlerin heykelleriyle birlikte de büyük bir diorama oluşturacak biçimde sergileyebilirsiniz.

Iron Studios internet sitesinde ön siparişe sunulan heykelin fiyatı ise 140$ ve 2022 yılının ikinci çeyreğinde koleksiyonerlerle buluşması bekleniyor.

BENZER HABERLER

McFarlane Toys Sayesinde DC Direct Geri Dönüyor!

0
İptali ile bütün koleksiyonerleri üzen DC Direct serisinin geri dönüşü müjdelendi. Mcfarlane Toys ve DC lisans anlaşmalarını genişletti. Mcfarlane Toys, DC Direct adı altında...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Sihir Dükkanı - Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı - Figürcünün Seyir Defteri

Sihir Dükkanı – Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı – Figürcünün Seyir...

0
https://www.youtube.com/embed/hJtKXuOPs9E Figürcünün Seyir Defterinde bugün! Sevgili "Sihir Dükkanı" bize nefis bir kutu yolladı, kendilerine çok teşekkür ederiz! Biz kutuyu açarken inanılmaz heyecanlandık, tüm Potterheadlerin videoyu izlerken...
- Reklam -